Samsung Galaxy Note 3 w nowych kolorach już niedługo!


Red-Gold-Galaxy-Note-3-01

Samsung Galaxy Note 3 to z pewnością flagowy model tego producenta. We wrześniu odbyła się jego oficjalna premiera podczas, której podobnie jak jego poprzednik odniósł sukces i znalazło się wiele ludzi którzy po długo oczekiwanej premierze od razu go kupili.

Seria Note odnosi duże sukcesy sprzedażowe za sprawą nowoczesnej specyfikacji oraz dużych wyświetlaczy, które stają się coraz bardziej popularne na rynku smartfonów. Samsunga Galaxy Note 3 na chwilę obecną jest dostępny w trzech kolorach, którymi są biały, czarny i różowy. Jak donoszą plotki grono wyżej wspomnianych trzech kolorów uzupełnią jeszcze dwa. Pierwszym z nich miałby być czerwony, a drugim białe złoto. Nie jest to nic zaskakującego że producent dodaje nowe kolory do swoich produktów, lecz ten zestaw kolorów jest nietypowy. Pierwszy wspomniany już czerwony miałby pojawić się na początku stycznia, natomiast drugi białe złoto pod koniec stycznia. W sieci dostępne są już wykonane w tych kolorach zdjęcia poglądowe.

Red-Gold-Galaxy-Note-3-03

 

Red-Gold-Galaxy-Note-3-02

Poza nowymi kolorami obudowy zmianie nie ulegnie specyfikacja i zostanie ta sama, która została zaprezentowana w dniu premiery tego smartfona. Dla przypomnienia wspomnę że telefon został wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 o taktowaniu 2,3 Ghz, 3 GB pamięci RAM, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, aparat 13 Mpx oraz ekran HD o przekątnej 5,7 cala.

Jeżeli finalna wersja koloru białe złoto będzie wyglądał tak jak na powyższych zdjęciach to myślę że zyska ogromną popularność. Co o tym myślicie? Zachęcam do komentowania.

Źródło: Android.gs

Share this post

Rafał Bedra

Wielki fan wszystkiego co ma w swoim logu zielonego robocika. Od kilku lat drąży tematy z nim związane. Poza tym interesuje się informatyką oraz motocyklami.