Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Qrzy

[STOCK][OFFICIAL][6.0.1] Marshmallow dla Moto X Play - kompilacja MPD24.107-52

Recommended Posts

Dziękuję Bardzo. Już jest ok ufff, już myślałem że do serwisu poleci. Pierwszy raz flashowałem motorolę i od razu taki klops. Dobrze że jeszcze są ogarnięte i bardziej doświadczone osoby które jeszcze mają chęć pomóc. Dziękuję jeszcze raz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czy u Was też nie wyświetla się po aktualizacji do 6.0.1 czas do naładowania baterii na ekranie blokady?

u mnie to samo, widoczenie ten rom tak ma :(

bateria lepiej (chyba) niż na 6.0, ale sporo gorzej niż na 5.1.1.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy macie coś takiego, że nawet jak nie używacie WiFi to i tak w statystykach jest na 1 miejscu. Jakby bateria krócej trzymała

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, to znana bolączka Androida 6.

Wyłącz skanowanie Wi-Fi w opcjach lokalizacji, wyczyść cache i dalvik cache z poziomu recovery.

Powinno pomóc. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Pierwszy raz na forum, pierwsza motorola od chyba kilkunastu lat i od razu pierwszy problem ;) Staralem sie odpalic strone z tutorialem: "instalacja stock rom" ale bez powodzenia.

Mam prosbe ... Czy moglibyscie wskazac mi miejsce gdzie znajde taki poradnik? Ewentualnie moze ktorys z doswiadczonych uzytkownikow moglby mi takie cos podeslac? Dziekuje z gory za pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj na forum [uSER=80112]greggato[/uSER] . :)

Faktycznie link w pierwszym poście nie działał, ale już to naprawiłem. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta