Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

ShivaShanti

S5839i bootloop

Recommended Posts

Witam, mam problem z moim galaxy ace, otóż przez ostatni miesiąc ciągle się zawieszał, nawet kilkanaście razy dziennie, do wczoraj kiedy ostatni raz się zawiesił a później tylko bootloop, próbowałem hardreset (wipe cache i wipe data w recovery mod) także próbowałem flash w odinie i nic. Czy jest jakaś szansa odratowania go, czy telefon jest uszkodzony mechanicznie i już nic się nie da zrobić?

Log z Odin 3.10.7

Edytowane przez Szewcu72
Zbędne formatowani

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat przeniosłem.

Co do problemu, to trudno coś podpowiedzieć, brak informacji o instalowanej wersji romu.

Spróbuj innego (starszej wersji) odina, ten może mieć problemy ze starszymi modelami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Dzięki, wersja rom to oficjalny 2.3.6 UK i PL (próbowałem obydwa), próbowałem też flashować w odynie v3.10.7, v3.10.6 i v1.85 za każdym razem to samo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To na jaki rynek/region jest rom jest najmniej istotne. Pokaż oznaczenie składowej romu, AP/PDA lub CSC. Te cyferki i literki zawierające model i wersję kompilacji.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To teraz spójrz uważnie na oznaczenie swojego modelu i oznaczenie romu. Twój model, według tego co jest w tytule wątku to S5839i a instalowany rom to S5830IXXMD1. Mała różnica, ale może spowodować zbrickowanie telefonu.:-/ Na twój model romy również muszą mieć w oznaczeniu cyfrę 9 nie 0! Taki rom musisz pobrać i zainstalować.

Edytowane przez sardroid

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta