Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Slaweksolo

Czy warto kupić Huawei P9 ?

Recommended Posts

Witam! Jestem zainteresowany zakupem Huawei P9, niestety oglądając go w sklepie nie udało mi się odnaleźć sposobu na włączenie pionowej klawiatury. Jak można to zrobić bo zbyt mocno jestem do niej przyzwyczajony, żeby z niej zrezygnować ?

Edytowane przez Kamil Dąbrowski
Poprawa drobnych błędów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wątek przeniosłem do odpowiedniego działu.

Bardzo proszę o poprawę tytułu tak, by streszczał on problem, z jakim tu przychodzisz. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok, ale trochę slabo sie orientuję w poruszaniu sie tutaj. Co mam zrobic, żeby otrzymać odpowiedz na pytanie jak wlączyć pionowa klawiaturę w P9? zgóry dziekuje i pozd..... slaweksolo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze zmienić tytuł tak, by było dzięki niemu wiadomo, czego chcesz się dowiedzieć, bo teraz nie mówi nic, więc niczego się nie dowiesz.

Druga rzecz - czym jest ta pionowa klawiatura? Może jakiś screen prezentujący co masz na myśli? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Po pierwsze zmienić tytuł tak, by było dzięki niemu wiadomo, czego chcesz się dowiedzieć, bo teraz nie mówi nic, więc niczego się nie dowiesz.

Druga rzecz - czym jest ta pionowa klawiatura? Może jakiś screen prezentujący co masz na myśli? :)

Pewnie chodzi o klawiature jak obrocisz telefon bokiem, taka klawiatura jest w huawei p9 po wlaczeniu obrotu ekranu lub w opcjach mozesz wlaczyc swobodna klawiature i umiescic ja gdzie tylko chcesz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za chwilę temat poleci do kosza za brak reakcji na wytyczne ekipy forum!!!

Wysłane z Galaktycznej Siódemki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od dwóch dni użytkuję P9 (Dual Sim). Telefon faktycznie jest świetny, a aparat stoi na wysokim poziomie. Na razie do minusów bym zaliczył ustawienia. Są one nielogicznie poukładane. Jednak może w Androidzie 7.0 się to zmieni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta