Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

xsunnyx

Xperia M2 Problem po aktualizacji Androida

Recommended Posts

Witam. Jakiś czas temu zaktualizowałem system android w swojej xperii m2 D2303 do 5 i wszystko byłoby ok gdyby nie wyskakujący po każdym ponownym uruchomieniu komunikat "aktualiz. firmware NFC czekaj trwa aktualizacja nie wylaczaj urzadzenia". Po tym ukazuje się kolejny komunikat: "aktualizacja firmware nfc błąd (-1)". Ale jeszcze większym problemem jest to, że telefon myśli, że cały czas używa zestawu słuchawkowego, choć takowego nie ma podłączonego. Nie słychać przez to głosu w multimediach z głośnika głównego.. Po podłączeniu słuchawek dźwięk jest słyszalny w słuchawkach. Sprawdzałem czy coś nie wleciało do gniazda słuchawkowego w tel ale niee.. Przed aktualizacją wszystko działało. Proszę o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prze to błąd aktualizacji. Napraw soft pc companionem albo flashtoolem. (ale najpierw zrób backupa aplikacji, kontaktów itp.)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, wiem że to błąd aktualizacji. Już próbowałem naprawić soft pc compainem ale po naprawie jest to samo. Flashtolem też wgrywałem ponownie androida- wszystko się kasuje (dane)- zaznaczam wszystkie wipe, ale problem z dźwiękiem i nfc zostaje.. Innego androida też chciałem wgrać to telefon się włącza i niebieska chorągiewka powiewa na wietrze aż do całkowitego rozładowania baterii przez kilka godzin heh :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta