Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Pr0ktolog

Pytanie odnośnie G928I S6 Edge+

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Niedawno stałem się posiadaczem telefonu S6 Edge+, jednak z tego co się orientuję posiada on soft na region Oceanii (G928i). Być może słabo szukałem po forach, jednakże nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Czy jest możliwość dogrania języka polskiego? Czy może trzeba zmienić cały soft na polski?

Generalnie chciałbym wiedzieć co trzeba zrobić z tym telefonem, bym mógł korzystać swobodnie z niego.

Niestety jestem zielony w tej kwestii, także prosiłbym kogoś mądrzejszego ode mnie o pomoc :P

Wersja androida to 6.0.1

Cmp8Gly.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obawam się że pozostanie Ci tylko częściowe spolszczenie przy użyciu aplikacji dostępnych w sklepie google. Twój model nie dostanie raczej oficjalnego softu z językiem polskim.

Wysłane z Galaktycznej Siódemki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dziękuję za odpowiedź Panowie.

Rozumiem, że nie ma opcji wgrania najnowszego stockowego polskiego softu (za pomocą Odina) na ten telefon? Może to uszkodzić telefon czy coś? Bo taką opcję proponowano mi w jednym sklepiku z telefonami.

Edytowane przez Pr0ktolog

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co widziałem to jedynie customy możesz wrzucić, które mają pełny pakiet językowy. Niemniej jednak utracisz gwarancję wówczas. Pytanie czy w ogóle ją posiadasz. Domyślam się, że telefon jest kupiony poza Europa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Telefon został kupiony w internetowym sklepie, pod tym adresem:

SMARTPHONE | SmartPhone Samsung Galaxy S6 Edge Plus 32GB SM-G928F Wszystkie kolory Promocja!! |

W ofercie ewidentnie jest G928F, a przysłali G928I. Napisali mi, że język łatwo można dograć za pomocą Odina i że nie utracę w ten sposób gwarancji. Jak widać mija się to z Waszym zdaniem :)

Czy mogę prosić o jakiś link do ów customa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do customa, to lepiej byłoby gdybyś sam sobie poszukał. Wszystko rozbija się o kwestię Twoich potrzeb.

Sprawdź sam co oferują poszczególne customy i sam wybierz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta