Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

insomniac_krk

LG G4 Szybkie ładowanie nie działa

Recommended Posts

Witam,

Mam telefon od miesiąca. Z tego co mi wiadomo urządzenie wspiera technologię quick charge 2.0. Z początku ładowanie z 20 do 100 % trwało około godziny, od jakiegoś tygodnia wydłużyło się do 2,5 godziny.

Czy mogło się coś zmienić w ustawieniach? Nie mogę nigdzie znaleźć opcji która by to zmieniała.

Używam oryginalnej ładowarki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem niemal pewny, że wina leży w słabej jakości/uszkodzonym kablu :)

Pojawia ci się jakiś komunikat, że telefon ładuje się w trybie QC, czy nie? (a pojawiał się kiedykolwiek? na G5 się pojawia, nie wiem jak G4)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żaden komunikat się nie pojawia. Wcześniej też nic nie było. Z dnia na dzień czas ładowania po prostu się wydłużył.

Ładowarkę (kabel i wtyczkę) mam oryginalną LG, którą dostałem razem z telefonem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, ale kabel mógł się uszkodzić. Spróbuj na innym kablu, najlepiej dobrej jakości, lub takim, na którym wiadomo że obecnie działa QC

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Żaden komunikat się nie pojawia. Wcześniej też nic nie było. Z dnia na dzień czas ładowania po prostu się wydłużył.

Ładowarkę (kabel i wtyczkę) mam oryginalną LG, którą dostałem razem z telefonem.

Na G4 też wyskakuje komunikat o szybkim ładowaniu przynajmniej przy współpracy z ładowarką MCS-H05ED.

Może wcale nie masz szybkiego ładowania z obecną ładowarką?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta