Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

JFR

Zawieszający się net

Recommended Posts

Witam

Posiadam S7 i androida 6.0.1. Mam problem z internetem. Mianowicie gdy odpalę kilka aplikacji, które w jakiś sposób korzystają z internetu i pozostawię je w tle, to cały internet w telefonie jakby się zawiesza. Żadna aplikacja nie odświeża danych, nie ładuje stron itp. Problem momentalnie ustępuje gdy wybiorę opcję „zamknij wszystko” lub „wyczyść wszystko” i internet momentalnie zaczyna działać na nowo otwartej aplikacji nawet bez resetowania połączenia. Dzieje się tak na każdej sieci 2g/3g/lte/wifi. Gdzie leży problem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • ciężko jest określić która,

szukałem zależności pomiędzy aplikacjami, jedne otwierałem drugie pozostawiałem zamknięte,

prace w tle na aplikacjach i z wykorzystaniem danych mam na 95% wyłączone, jedynie te najważniejsze mają uprawnienia

jedynie gmail moze kreowac jakis ruch, mam 3 konta skonfigurowane, no ale przeciez to działa na zasadzie push

czy jest wogole mozliwosc ze problem lezy po stronie hardware ? albo androida samego w sobie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja obstawiam raczej aplikacje. Być może problem występuje tylko gdy działają razem.

Doinstaluj wszystkie i zacznij dodawać od nowa. Sprawdź po instalacji której zaczynają dziać się takie cuda.

Wysłane z mojego SM-G930F

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta