Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

CMS

Android 6. Zawiesza się autoobrót ekranu, a czujniki działają.

Recommended Posts

Mam pewien irytujący problem z moim telefonem - Aclatel Idol 4 - Na Androidzie szóstce.

[img2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"http:\/\/obrazki.elektroda.pl\/5493260100_1479831900_thumb.jpg"}[/img2]

Chodzi o to, że po jakimś czasie użytkowania, jeden, dwa, czasem 3 dni, nagle przestaje działać obracanie ekranu. Problem dotyczy chyba wszystkich aplikacji i pomaga tylko restart telefonu. Szukałem, trochę w internecie i znalazłem informację, że podobny problem występował w Sony M2 na Androidzie 4 i pojawiał się, najczęściej po rozmowie dłuższej niż 2min 30s. Mi się raczej nie zdarza rozmawiać tak długo, ale zrobiłem próbę i nic się nie stało. Nie potrafię wskazać momentu / sytuacji / aplikacji, która powoduje błąd.

Co ciekawe, w momencie gdy autoobracanie przestaje działać, odpalam sobie jeden z trzech testów czujników jakie mam zainstalowane na ta okoliczność i wszystkie działają poprawnie.

Nie spodziewam się, że uzyskam tutaj rozwiązanie problemu, bo to raczej leży w kwestii producenta. Liczę jednak na podpowiedź co mogę zresetować / włączyć wyłączyć, aby uniknąć restartowania smartfona.

Telefon nie jest zrootowany.

Pozdrawiam.

CMS

Edytowane przez CMS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tym razem przeniosę, ale na przyszłość proszę zapoznać się ze strukturą forum i od początku starać się zakładać tematy we właściwych działach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serdecznie dziękuję i przepraszam za kłopot.

Jestem przyzwyczajony do (starej wersji) interfejsu forum elektrody, gdzie (nie chwaląc się) moderuję od wielu lat, a tutaj nie potrafię się odnaleźć.

Na przyszłość będę się starał lepiej dobierać działy.

Pozdrawiam.

CMS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta