Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Szewcu72

Telefon nie włącza się, zatrzymuje się na logo - występują problemy po wgraniu romu, kernela, modyfikacji itp.

Recommended Posts

• Autor Wątku
  • Wyjmij baterię, odczekaj chwilę, włóż i z wyłączonego wejdź w download spróbuj wgrać.

A co z Kiesem i naprawą oprogramowania układowego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak już próbowałem. Kiesa zainstalowałem ale bardzo długo się próbuję połączyć z urządzeniem ale nie wykrywa go.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tego nie próbowałem, może powiedzieć jak to zrobić i skąd pobrać jest gdzieś poradnik ?

Cały czas to samo

974eb003d7e94857m.jpg

Edytowane przez fido

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Tu masz plik recovery: cwm-recovery-ace.tar.md5, tu masz odina z plikiem OPS Dev-Host - Odin Multidownloader v.4.38 GT-S5830 + ops.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service (kliknij na download now).

- po uruchomieniu odina plik cooper dodajesz w pole OPS,

- cwm-recovery-ace.tar.md5 w pole one package,

- telefon w tryb download,

- podpinasz pod kompa, czekasz aż odin go wykryje i start

- po instalacji z wyłączonego wchodzisz w recovery (power + home) i robisz wipe data

- wtedy ponownie rom

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Zmień jeszcze kabel i port USB. Jeżeli i to nie pomoże to może być oznaka uszkodzonej pamięci.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety już to przerabiałem, testowane na 3 komputerach dwa z nich z windows 7 jeden z windows xp, testowane także na trzech różnych przewodach. Musze się dowiedzieć co było wgrane zanim został uceglony bo nie wiem czy nie było jakiś kombinacja ale już powoli dojrzewam do pogodzenia się z możliwością uwalenie tej pamięci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,potrzebuje pomocy z galxy ACE gt-s5830i. Wgrywam Odinem romy plusa i playa i tel uruchamia się tylko do loga operatora. Gdzieś znalazłem info, że należałoby wgrać rom 3-plikowy, ale nigdzie nie mogę takowego pobrać. Może ktoś ma działającego linka i powie czy to pomoże?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ze str. sammobile.com, dla plusa i playa PL i w obu wersjach dochodzi tylko do loga.

Może chociaż, ktoś ma działającego linka do romu 3-plikowego?

Edytowane przez cyryl1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ktos ma moze linki do tych plików

BOOT_S5830iXXKK5_REV00.tar

PDA_S5830iXXKL1_REV00.tar

MODEM_S5830iXXKK5_REV00.tar

GT-S5830i-MULTI-CSC-CSC OXEKK4_RST.tar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Check MD5.. Do not unplug the cable..

Please wait..

BOOT_S5830iXXKK5_REV00.tar.md5 is valid.

PDA_S5830iXXKL1_REV00.tar.md5 is valid.

MODEM_S5830iXXKK5_REV00.tar.md5 is valid.

GT-S5830i-MULTI-CSC-OXEKK4_RST.tar.md5 is valid.

Checking MD5 finished Sucessfully..

Leave CS..

:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, ale tylko na sofcie przeznaczonym dla Arabii. Link ponizej

S5830JPKA7_Arabic_Repair_Firmware - Pobieraj - 4shared - Tsar3000 co

Jeżeli chcesz mieć Polski, to w Recovery wykonaj wipe data i nie uruchamiając systemu przejdź do trybu Download Mode w celu wykonania flashu ostatniego dostępnego ROMu.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Mam problem z klonem SAMSUNG GALAXY S5 G900H.

Tel. nie wlacza sie, po nacisnieciu przycisku power pojawia sie tylko logo samsung i tel odrazu sie wylacza. Nie moge wejsc w menu hard reset, opcja recovery rowniez nie dziala.

Jest jakas szansa na uratowanie klona?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Mam telefon Samsung Galaxy Mega GT- I9205. 2 dni temu zawiesił się, wyjęłam baterie i włożyłam. I po tym nie mogę go już włączyć. Próbowałam go zresetować przyciskami ale nic się nie rusza. Nawet na moment nie chce się załączyć. Podłączałam pod różne ładowarki ale nic nie idzie. Pod komputer podłączam i niby się łączy ale nie mam ikonki telefonu. Czy da się z tym jeszcze coś zrobić czy telefon padł definitywnie? Pomocy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ratunku Samsung Galaxy S4 GT I9505

Witajcie, jestem w delegacji i zostałem oderwany od świata. Telefon najpier się zawiesił a po włączeniu wyświetla się tylko ekran startowy, zdarza się, że jeszcze pojawia kolorowe logo samsung i dźwięk ale na tym koniec. Gdy podłączam do ładowania , pokazuje ładowanie pustej baterii a nie jest pusta.

Próbowałem zrobić hard reset. Z manu wybrałem przywrócenie do factory, potem yes- skasuj dane ale reset się nie robi. Jakby barkowało plików. Proszę o pomoc. Nigdy nie modyfikowałem oprogramowania.

HELP

- - - - - - - - - -Dołączono- - - - - - - - - -

No i nie zawsze w ogóle to wejście do resetu się udaje

Jesli już przejdzie do factory reset to przy wszystkich komendach jest brak: no such file or directory

ściągam oprogramowanie a w między czasie włączyłem jeszcze raz telefon i o dziwo włączył się w ustawieniach fabrycznych lecz przy wpisywaniu pinu do karty znowu się zawiesił. Wyłączyłem i włączyłem jeszcze raz i znowu zatrzymuje się na ekranie kontrolnym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Sprawdź/wyczyść gniazdo USB. Po takich alpejskich kombinacjach, wgranie romu będzie dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta