Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

dasdas8

jak odczytać notatki z rozszerzeniem .ssm ?

Recommended Posts

dasdas8    10

Cześć

rozpieprzyłem ekran w mojej s3 , zależało mi na danych więc zrobiłem kopie (odzyskiwanie) prze smart switch. Wszystko ok dostałem zdjęcia filmy itd. Problem pojawia się przy notatkach . Gdzie zapisało plik o nazwie SMemo - rozszerzenie .ssm

Ktoś wie może jak to cholerstwo otworzyć ?

Edytowane przez dasdas8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FACETO    14

Proszę poprawić tytuł na regulaminowy. Obecny nie wskazuje o co chodzi. Czy jest to instrukcja jak je robić, kasować czytać? Temat ma jasno określać o co autorowi chodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wojted    10

Próbowałeś zmienić rozszerzenie na txt na przykład?

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
baweu    19

Spróbuj pobrać aplikację S Note na PC (http://www.samsung.com/global/download/snotedownload/). Jest szansa, że ze starszym Samsung S Memo też sobie poradzi.

Ludzie doradzają też zrobienie w Kiesie synchronizacji S Memo z Outlookiem, on wtedy podobno je otwiera - musiałbyś sprawdzić czy ta opcja w ogóle istnieje

Podobno jest szansa, że Evernote na telefonie sobie z tym poradzi. Warto spróbować na na innym smartfonie. Jeśli nic nie zadziała, to Internet co nieco donosi o tym, że aplikacja Real Player w jakiś sposób sobie z tym radzi. Obstawiam raczej, że otwiera zupełnie inny typ plików, ale warto to sprawdzić. Oczywiście na kopii, na wypadek gdyby programik coś nam w notatkach namieszał

Z poziomu komputera to tyle, inna opcja to dorwać kogoś z S3 i S Memo, wysłać mu te notatki na kartę pamięci i z poziomu telefonu wyeksportować je do Google Drive - wtedy wszystko śmiga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dasdas8    10
  • Autor Wątku
  • S note nie otwiera. Kiesa pobrałem i pojawia się komunikat , żeby z tym modelem łączyć się przez smartswitcha , gdzie jest synchornizacja przez outlook ale nie ma notatek do synchronizacji ( jest m. in. kalendarz a dokładnie jest to nazwane "zadania") . Real player nie otwiera. Przez evernote'a próbowałem z poziomu komputera - też nie otwiera.

Generalnie będę mieć dostępnego samsunga J5 w tygodniu gdzie notatnik jest chyba taki sam jak w s3. Teraz pytanie czy jest szansa , że J5 sczyta mi te notatki przez najzwyklejsze przerzucenie pliku właśnie do niego ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    baweu    19

Czyli nie walczymy dla zasady, tylko są potrzebne :) Chciałem się tylko upewnić, bo ja sam kiedyś walczyłem prawie kilkanaście godzin z odzyskaniem utraconych zdjęć i w połowie roboty uświadomiłem sobie, że ich nie potrzebuję - nie potrzebowałem do dziś, a minęły już ponad 2 lata :D

To sugeruję przesłanie ich na inny telefon Samsunga i próbujemy dalej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta