Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Recommended Posts

Witam Was serdecznie, po wymianie w serwisie (Samsung premium service plaza, bardzo mocno polecam, nigdy nie widziałem takiego poziomu obsługi) wadliwego przycisku home oraz portu usb z mikrofonem, dodatkowo został wymieniony ekran i niestety od tamtego czasu nowe szkło Nillkin Amazing H+ odkleja się po bokach (z lewej strony 0.5cm, z prawej 3mm, ale to przez to że jest ono nierówno naklejone). Długo szukałem w internecie (jak i również na forum) i jedyne co znalazłem to szkło iCare z amazona - niestety nie jest wysyłane do Polski, lub 3mk FlexiGlass - 7h oraz cena nie powala. Czy efekt halo może być spowodowany przez samo szkło hartowane, czy jest mała szansa? Bo nie wiem czy próbować innych szkieł, czy dać sobie spokój.

Będę wdzięczny za propozycje rozwiązania tego problemu, jeśli będzie miał ktoś konkretny produkt do polecenia to będę wdzięczny.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Chodzi oczywiście o odklejanie się szkła po bokach, tak to się za granicą nazywa. Pisałem z supportem 3mk i chyba zdecyduję się na HardGlass, podobno odklejanie się szkła po bokach obejmuje gwarancja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[uSER=29736]kariolmax[/uSER] 3mk z doświadczenia wymienia "felerne" egzemplarze za darmo, czasem niektórzy dostają żel w gratisie jak problem jest upierdliwy, myślę, że o to nie ma się co martwić ;)

Obecnie na LG G5 mam HG i jestem zadowolony. Już nawet nie liczę od ilu jest, ale z 2 miesiące spokojnie i nie dzieje się nic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • @up Tak też zostałem poinformowany przez ich fanpage. Wezmę z allegro, za 25zł mam hardglass. Ciekaw jestem jeszcze co odpisze Nillkin po Nowym Roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[uSER=29736]kariolmax[/uSER] Na stronie 3mk FlexibleGlass to 49,99pln ->https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Samsung-Galaxy-S6-G920-3mk-FlexibleGlass/32961 ale

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Samsung-Galaxy-S6-G920-Przod-i-Tyl-3mk-FlexibleGlass/33009 na przód i tył 60zł

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Samsung-Galaxy-S6-G920-3mk-HardGlass-2/35197 a legendarny HardGlass 2 kosztuje 50zł

Raczej trzymałbym się strony producenta jeśli chodzi o kupowanie :/ Wątpię, żeby ktoś sprzedawał najnowsze wersje w takiej cenie - nie warto ryzykować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Na allegro jest wersja hardglass za 18zł od iPremiumStore, chyba zaryzykuję, wątpię aby były podróbki 3mk. ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[uSER=29736]kariolmax[/uSER] W sumie nie zdziwiłbym się, mają dość dobrą markę :P Różnica w cenie wydaje mi się zbyt duża, ale to już rób według własnego sumienia. Tak jak mówię - mogą to być jakieś egzemplarze z okresu okołopremierowego, które były mniej dopasowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma za co :)

Na forum nie mamy zwyczaju zamykania tematów, na wypadek gdyby ktoś inny szukał podobnej pomocy - może zajrzeć tutaj, zadać swoje pytania, a być może od razu znajdzie odpowiedź:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro temat jeszcze nie zamknięty to zapytam. Czy wy naprawdę widzicie różnice w tych szkłach za 40 zł i tego za 10 zł? Jak dla mnie to nie ma żadnej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@bartoszeku Hmm, i tak i nie. Generalnie na pewno ślizg palca się różni, to moim zdaniem czuć bardzo. Podatność na zarysowania - tu zależy, widziałem takie za dolara z Chin, które nie rysowały się w ogóle, więc można trafić coś dobrego.

"Problem" natomiast jest taki, że mam właśnie trzeciego Hard Glassa na LG G5 i żaden mi nigdy nie pękł. Nawet przy podważaniu podczas zdejmowania, przy wypadaniu telefonu - nic. Zdejmowałem, żeby czasowo założyć folię :D
    Zakładałem dwa szkła "tanie" - jedno oprócz dziwnego wycięcia (na czujnik, którego nie ma) od paru miesięcy trzyma się bardzo dobrze, drugie pękło mi rękach. Tak naprawdę ciężko powiedzieć. Ale przy telefonie za kwotę 4-cyfrową (i to często z dwójką czy trójką) z przodu - uważam, że warto dorzucić kilka dych na szkło. Nawet dla własnego komfortu :D

Z drugiej strony - zakładając, że część tanich szkieł jest "lipna"... na Aliexpress koszt jednej sztuki to mniej niż dolar. Zawsze można zamówić 5 i mieć na 2 lata z bańki :) - kwestia podejścia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta