Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Szewcu72

[N] [7.0] SM-G930F Galaxy S7 (G930FXXU1DQB3) [BTU] UK i wersja multicsc nie zmienia XEO

86 postów w tym temacie

[uSER=79942]91boski[/uSER] Ale która najnowsza? ;) Jeśli podlinkowana w tym wątku, to jak napisał [uSER=6]Szewcu72[/uSER] już w pierwszym poście - nie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi mi o tę wersję: G930FXXU1DQC4 dla BTU.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[uSER=6]Szewcu72[/uSER] czy mógłbyś podać link do najnowszej wersji androida 7 (BTU), który można wgrać żeby mieć aktualne oprogramowanie :) - z góry dzięki

Wszystkim życze WESOŁYCH ŚWIĄT :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualny BTU znajdziesz ma sam SamFirm. O ile ma być to właśnie anglik. Bo na forum jest przecież XEO w wersji 7.0.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie sam plik, tylko cały rom ale tą właśnie wersją csc.

A więc dziś w nocy znowu telefon się sam wyłączył.

Zrobiłem tak jak mówiłeś, w odinie wgrywanie odbyło się bez problemu lecz po uruchomieniu telefonu i wpisanie kodu PIN co chwile na przemian zaczęły wyskakiwać informacje o aplikacjach, które zostały zatrzymane. Jedna z nich to była IMS Service, wyskakujące okienka od razu blokowały telefon na kilka minut i po chwili wracały.

Postanowiłem go wyłączyć co też nie było proste bo opóźnienie dotyku na reakcje systemu trwało kilkadziesiąt sekund. Wyczyściłem dane cache, kilka razy restartowałem oraz ponownie wgrywałem ROM, nic to nie pomogło.

Dopiero powrót do ustawień fabrycznych, wyczyszczenie wszystkiego dało rezultat, że telefon się normalnie włączył i na razie od godziny wszystko się od nowa pobiera i instaluje.

Na chwile obecną nie wiem czy problem z wyblakłym ekranem i resetowaniem telefonu został rozwiązany, mam nadzieję, że tak bo sporo nerwów mnie to kosztowało.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oddaj lepiej do serwisu bo te restarty to nic dobrego nie wróżą...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postanowiłem oddać telefon do serwisu na naprawę gwarancyjną.
Pytanie czy mogę go oddać z tym softem, przyczepią się?
Jak ew. wrócić do softu, który był na samym początku?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@PanSonic Do tego softu raczej nie powinni się przyczepić, w końcu jest oficjalny i dalej pozostaje XEO, więc musieliby bardzo chcieć, żeby to zrobić :)

Możesz też po prostu wgrać poprzedni soft, ten który powinieneś mieć "oryginalnie"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Witam,

Mam pytanie, czy użytkownicy S7 flat którzy wgrali odinem androida 7 w wersji .... DQB1 ( a było to już sporo miesięcy temu) z zabezpieczeniami na styczeń 2017 dostali przez OTA jakąś aktualizację? (oczywiście oprogramowanie XEO ) 

Ja sprawdzam w OTA i cały czas pojawia sie informacja, że mam aktualną wersję.

I teraz pytanie:

1) czy ktoś dostał coś nowego?

2) Jeżeli jest nowe oprogramowanie a mój fon go nie odbiera to co zrobić ??

3) na SamMobile jest jako ostatnia taka wersja z czerwca - czy żeby uaktualnić trzeba wgrać przez Odin

- prośba o info również od @Szewcu72

z góry dzięki za informacje i pozdrawiam

Edytowane przez Midi
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli nie instaluje Ci aktualizacji z automatu, to pobierz najnowszy fw i graj go odinem. Użyj pliku Home CSC i nie dodawaj pliku PIT. Nic się nie usunie a telefon uruchomi się jak po aktualizacji. OTA. Po tym zabiegu wszystko wróci do normy.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 16.06.2017 o 5:39 PM, Szewcu72 napisał:

Jeżeli nie instaluje Ci aktualizacji z automatu, to pobierz najnowszy fw i graj go odinem. Użyj pliku Home CSC i nie dodawaj pliku PIT. Nic się nie usunie a telefon uruchomi się jak po aktualizacji. OTA. Po tym zabiegu wszystko wróci do normy.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Dzięki @Szewcu72 najnowszy andek wgrany - zobaczymy jak będzie działał czy będzie pobierał aktualizacje przez OTA

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta