Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

adamjohnson

Nexus 6P vs Huawei P9

Recommended Posts

Cześć. Nadeszła wielkopomna chwila, by jak co roku zmienić telefon. Rozmyślałem nad tym długo i ograniczyłem wybór do Nexusa 6P i Huawei P9.

Po krótce opiszę czego oczekuję od telefonu i jakie mam wątpliwości co do powyższych modeli.

Chciałbym, aby telefon miał jasny wyświetlacz, z dobrą jasnością i nasyconymi barwami - tu chyba wygrywa AMOLED z 6P.

Bateria - im szybciej się ładuje i dłużej trzyma tym lepiej, ale tutaj chyba jest podobnie w każdym modelu.

Wydajność - tu mam najwięcej wątpliwości. Wszystko musi działać super. Pod tym względem niby 6P wydaje się królem, ale to bądź co bądź roczny telefon. Z drugiej strony P9 jest ponoć bardzo płynne. Dodam, że nie jestem zapalonym graczem, a zależy mi na kulturze pracy w codziennych zadaniach.

Nakładka - tutaj P9 przegrywa znacznie z 6P (w mojej ocenie), ale nowe EMUI 5.0 ma być zbliżone mocno do stockowego androida.

Rozmiar ekranu - tu raczej p9>6P. Nexus wydaje się być za duży.

Podsumowując - normalnie wybrałbym Nexusa, ale to już roczny telefon, z nieco za dużym ekranem. Dlatego tak ciężko mi się zdecydować, a żaden inny telefon nie przychodzi mi do głowy (budżet 2500 max w sklepie, żadne używki, żadne komisy).

P.S Nie chcę G5. za ciemny ekran i za słabe wykonanie.

Co byście wybrali ?

Tags: descargar tonos, iphone ringtones free, tonos divertidos para celular gratis

Edytowane przez adamjohnson

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślałeś może o Moto Z?

Ekran znacznie jaśniejszy od tego w Nexusie, również AMOLED. Bateria co prawda słabsza, ale Moto Mod to załatwia. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta