Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

blackcats

Lg g5 cxy Nexus 6p?

Recommended Posts

blackcats    30

Witam!

Niedługo kończy mi się umowa u operatora i planuję kupic nowy telefon. Aktualnie korzystam z Nexusa 5 i przyznam, ze bardzo spodobał mi się telefon z czystym androidem i ogólnie Nexus zostawia po sobie bardzo dobre wrażenie. Co do jego następcy. Myślałem nad najnowszym Nexusem 6p i LG G5. Za LG przemawia bardzo dobry aparat, ta modułowa budowa i telefon zgarnia bardzo dobre opinie. Z kolei zaufowałem już raz Nexusowi i w żadnym wypadku się nie zawiodłem, jednak małym minusem tutaj jest za duży wyświetlacz, a też nie wiem jak Huawei się spisało tworząc nexusa. Co o tym myślicie? Pozdrawiam

Tags: gia xe fortuner 2017, xe tai 8 tan isuzu, gia xe attrage 2017

Edytowane przez blackcats

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Qrzy    28

Moim zdaniem modułowa budowa G5 wcale nie jest plusem. Każda wymiana modułu oznacza konieczność restartowania telefonu. Owszem, aparat ma świetny, ale z drugiej strony Nexus bardzo daleko od tej jakości nie odstaje.

Osobiście wybrałbym Nexusa.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
S3V3N    44

Też zastanawiałem się nad zakupem G5, no ale za pomoca [uSER=103]Qrzy[/uSER] moim wyborem padł Moto Z Play z świetnymi modułami. Już zamówiony, nie mogę się go doczekać :)))))

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta