Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Szewcu72

[N] [7.0] SM-G930F Galaxy S7 (G930FXXU1DQB3) XEO

Recommended Posts

Android Nougat [XEO] 7.0 dla Samsunga Galaxy S7 SM-G930F - G930FXXU1DQB3.

• Model: SM-G930F Samsung Galaxy S7
  • Product Code: [XEO] Polska
  • AP/PDA: G930FXXU1DQB3
  • CSC: G930FOXX1DQA1

Changelist: 10422490

Data wydania: 30.01.2017

Link do pobrania romu:

XEO-G930FXXU1DQB3-20170227084920.zip

G930FXXU1DQB3-20170227084920-XEO.zip

Można również skorzystać ze strony Updato lub programu SamFirm.

Wielkość pliku: 2.15 GB

Instalacja: Odin 3.12

Jeżeli na urządzeniu posiadacie już poprzednią wersję Nougata instalowaną z regionu BTU (OXA) a chcecie mieć pewność że na waszym telefonie jest XEO (OXX) - podczas aktualizacji z wykorzystaniem programu odin dodajemy plik HOME CSC, NIE DODAJEMY PLIKU PIT! Dzięki tym działaniom nie utracimy naszych danych!!! Telefon zaktualizuje się i uruchomi ponownie jak przy zwykłej aktualizacji via OTA.

Po samej aktualizacji telefon będzie uruchamiał się oczywiście dłużej niż zawsze, pamiętajcie o tym i bądźcie cierpliwi.

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Gdyby ktoś nie był pewien jakie są różnice miedzy BTU a XEO.

[ATTACH=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","title":"BTUvsXEO.jpg","data-attachmentid":148143}[/ATTACH]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od kilku dni zauważyłem spadek płynności w pracy mojego S7. Są duże przeskoki animacji, telefon czasami nie reaguje, lub reaguje po dłużej chwili. Jest to mocno irytujące.. co może być nie tak?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Zapewne jakaś aplikacja zewnętrznego dostawcy. To one najczęściej powodują wszelkie niedomagania. Zdarza się, że producenci nie nadarzają lub już nie aktualizują aplikacji do najnowszych wersji systemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Restart telefonu pomaga. Myślę , że to Norton może być przyczyną tych problemów jeśli to wina aplikacji.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Wiesz, że w wersji 7.0 antywirus jest w standardzie? Opcja "Bezpieczeństwo Urządzenia". Z telefonami jak z komputerami, 2 antywirus to już błąd, potrafią się gryźć/zwalczać nawzajem. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, zrobiłem tak jak w opisie i wszystko działa. Oprócz aplikacji Samsung Pass która twierdzi "Urządzenie zostało zrootowane. Ze względów bezpieczeństwa nie można używać Samsung Pass. Co zrobić. Logowałem się np. do aplikacji bankowej przez skan lini teraz nie mogę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Sprawdź dokładnie co z tym rootem, bo wygląda na to że coś było grzebane w systemie. Właśnie przeszedłem poprawnie proces rejestracji danych biometrycznych i aplikacja Samsung Pass uruchomiła się poprawnie. Z wiadomych względów (bezpieczeństwo) sama aplikacja nie pozwala na wykonanie screenów z jej pulpitów, ale załączam zdjęcie.

[ATTACH=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","title":"20170312_130954.jpg","data-attachmentid":148305}[/ATTACH]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja miałem wersję 6.0.1 z brandem sieci Play. Ściągnąłem przez SamFirm 7.0 XEO i wgrałem Odinem. Jak sprawdzić roota? Ewentualnie co zrobić żeby było dobrze. Dziękuje za odpowiedź.

723cae682cb94949med.png

Edytowane przez Svenson

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Do weryfikacji roota są stosowne aplikacje. Ponadto w trybie download będzie wyświetlać się custom.

Wysłane z mojego SM-G930F

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecasz jakąś? Jeśli jest błąd ściągnąć inną wersję i wgrać jeszcze raz? Wgranie raz jeszcze pomogło. Wszystko śmiga i lata.

Edytowane przez Svenson

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam . Mam takie oprogramowanie jak w załącznikach , stary android . Czy ze spokojem mogę skorzystać z tej instrukcji aktualizacji do androida 7,0 ? .

Proszę o pomoc bo telefon nie znajduje aktualizacji , komunikat który się wyświetla informuje że mam aktualną wersję oprogramowania .

20171031_193242_resized.jpg

20171101_085222_resized (1).jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Nie wiem, czemu nie znajduje aktualizacji? Być może masz coś operatorskiego. Jeżeli chcesz mieć nowszą wersję, możesz skorzystać z mojego poradnika. Spróbuj na początek opcję bez pliku PIT (CSC Home), jeżeli nie przejdzie, wybierz pełną instalację. Pamiętać należy, że przy pełnej instalacji z telefonu zostaną usunięte wszystkie dane. Uruchomi się jak po wyjęciu z pudełka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiłem wszystko zgodnie z Twoim poradnikiem i jest git , nowy android zainstalowany , ściągnąłem wersję PL i wszystko działa pięknie .

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Zrobiłem wszystko zgodnie z Twoim poradnikiem i jest git , nowy android zainstalowany , ściągnąłem wersję PL i wszystko działa pięknie .
    Dziękuję za pomoc.
    Super.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta