Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

insula

S7 root

Recommended Posts

Witam , posiadam S7 z t-mobile polska , sprawdzałem dwoma aplikacjami i nie mam roota, mam również program ,,bezpieczny katalog,, , ,,my knox,,, ale nie moge ich użyć po mam obu programach ten sam komunikat, jak zrobić prawidlowo root lub przywrócić oryginalny soft aby wszystko działało ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A sprawdź w sekcji Stan, co wyświetla się na samym dole.

Telefon nowy, czy odkupiony? Być może poprzedni właściciel coś mieszał.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Telefon nowy od operatora , gdzieś wyczytałem że pomaga wgranie romu 5 plikowego, skąd go pobrać i czy też Odinem się wgrywa taki soft ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na forum masz sporo informacji skąd pobrać romy. Poszukaj, poczytaj.

Są również tematy w których opisano metodę instalacji fw z użyciem odina. Bo tylko tak instalujemy soft od producenta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szewcu72 , umiem wgrać soft Odinem i wiem skąd go wziąć , problem że wszystkie softy z sammobile są 4-plikowe a ja potrzebuje softu 5-plikowego i nie bardzo z wiem skąd go pobrać, help :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale takich nie ma. Jeżeli chodzi Ci o brakujący plik PIT, to ten już od dawna wypakowuje się samodzielnie z pliku CSC.

Ale to też pewnie wiesz. ;P

No chyba, że nie przeczytałeś, tak jak prosiłem, tematów o użyciu odina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 4.05.2017 o 10:46 PM, Szewcu72 napisał:

Ale takich nie ma. Jeżeli chodzi Ci o brakujący plik PIT, to ten już od dawna wypakowuje się samodzielnie z pliku CSC.

Ale to też pewnie wiesz. ;P

No chyba, że nie przeczytałeś, tak jak prosiłem, tematów o użyciu odina.

Albo czegos nie rozumiem, jakbyś był uprzejmy liknąć mi temat Odina i plików PIT, dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, insula napisał:

Albo czegos nie rozumiem, jakbyś był uprzejmy liknąć mi temat Odina i plików PIT, dzięki i pozdrawiam

Wszystkie obecne softy są 4 plikowe. AP, BL, CP i CSC (w sumie to 2 x CSC). Piątym plikiem jest Plik PIT, który należy samodzielnie wypakować z pliku CSC. Po takim zabiegu uzyskujemy de facto FW 6-plikowe. ;D

Nowe softy posiadają CSC w wersji Home i standardowe.

Wersję Home używamy, gdy chcemy wykonać aktualizację, bez czyszczenia telefonu, czyli bez wipe. W tym przypadku do odina pakujemy pliki AP, BL, CP i właśnie HOME_CSC, nie implementujemy pliku PIT. Po tak wykonanym wgraniu FW telefon uruchamia się jak po aktualizacji via OTA, czyli nic nam się nie usuwa.

Gdy chcemy przeprowadzić czystą instalację softu (bo np. telefon sypie błędami) wtedy korzystamy ze standardowego pliku CSC i pliku PIT. Po tak wykonanej instalacji telefon uruchamia się jak po wyjęciu z pudełka.

Mam nadzieję, że udało się mi wszystko wyjaśnić w prosty sposób. Powodzenia. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta