Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

k1t9o4s8

Problem z CSC dla Galaxy S8

Recommended Posts

Sorry za OT, ale nie ma działu o S8, a mam pewien problem: pobrałem soft OPV z samnews.pl (sammobile.com nie ma OPV), wgrałem go odinem i zamiast polskiego OPV mam francuski FTM. Coś robię źle? Zależy mi na WiFi Calling, które też jest w FTM ale nie można go aktywować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pobrałem obydwa softy - starszy (http://live.samnews.pl/details/95614/Galaxy_S8/SM-G950F/OPV/G950FXXU1AQDD.html) i nowszy (http://live.samnews.pl/details/97982/Galaxy_S8/SM-G950F/OPV/G950FXXU1AQDG.html) - i w obu występuje ten sam problem - FTM.

Wgrywałem softy na dwa sposoby, ale z tym samym skutkiem - WiFi Calling jest, ale nie można go włączyć (tak jak latarki przy uruchomionym aparacie).

Edit. Po wgraniu softu "OPV" znika możliwość automatycznej aktualizacji systemu.

Edytowane przez k1t9o4s8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@k1t9o4s8 musisz się wstrzymać z wersją OPV dla Orange, bo ta na polski rynek nie została jeszcze wydana. Jeżeli korzystasz z usług tego operatora instalacja czystego XEO powinna wystarczyć. W tym FW dział zarówno VoLTE jak i WiFi Calling. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta