Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Szewcu72

Instalacja FW w modelach Galaxy S8 i S8+ (SM-G950F i SM-G955F) przy użyciu programu Odin.

Recommended Posts

Witam. Jezeli zle trafilem to prosze o wyrozumialosc. Jestem tu nowy. Jestem szczesliwym posiadaczem Samsunga S8. Moje Pytanie dotyczy wgrywania oprogramowania i problem z csc. Po wejsciu w recovery mode zauwazylem ze csc jest DBT, wgralem oprogramowanie  XEU, poniewaz wybieram sie w tamte rejony za jakis czas i w recovery nadal pozostalo DBT. Gdzies na forum przeczytalem zeby wgrac brandowany system, a potem ten ktorego sie chce.Wgralem z Plusa i o dziwo csc w recovery zmienilo sie na PLS. Nastepnie znowu wgralem XEU ale csc dalej zostalo PLS. Znowu gdzies przeczytalem zeby wgrac softa z innego regionu, a potem wlasciwy. Wgralem XSA, czyli Australia. XEU weszlo ale csc zostalo XSA w recovery mode, natomiast w Phoneinfo wszystko jest tak jak powinno byc-kod produktu XEU, aktywne csc XEU, tam jest ok.Natomiast w recovery mode jest XSA i jak to zmienic na XEU.  Zaznaczam ze oprogramowania pobieralem z Sammobile, wyciagalem pliki .pit z csc i wgrywalem jako 5-plikowe. Przed kazdym i po kazdym wgrywaniu robilem wipe'a data i cache, wgrywalem z karta sim i bez karty. Moje pytanie jest takie-jak zmienic CSC w recovery mode na XEU, w phone info jest tak jak ma byc, czy jest w ogole to sens robic, nie wiem ktore informacje sa prawdziwe te w phoneinfo czy w recovery. Chyba ze bedzie potrzebna karta sim z tamtego rejonu i wtedy po wipe wszystko bedzie ok. Zaznaczam ze w s7 nie mialem takich problemow. Prosze o pomoc. pozdrawiam

Edytowane przez dario1971

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta