Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

luckyskill

[Samsung Galaxy S4 I9515] Aktualny ROM i Gappsy

Recommended Posts

Potrzebuje aktualnej wersji ROMu dla s4 I9515 pytanie tylko brzmi, czy bardziej się opłaca mieć Android 6.0 Marshmallow czy Android 7.1 Nougat?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale dla tego modelu nie ma 7.0. Ostatnia aktualna to 5.0.1.
Ponadto przy instalacji oficjalnego softu żadne gappsy nie są potrzebne.
Na grafice pokazałem Ci ostatnią oficjalną wersję. Romy możesz pobrać ze stron samfirmware, updato lub skorzystać z programu SamFirm. d83ab99e2ffd6e1c0bc23eef8d795536.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Próbowałem wgrać za pomocą TWRP ten ROM: https://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/general/resurrection-remix-5-8-3-samsung-galaxy-t3593172 pobrałem go i wrzuciłem z plikiem md5 na kartę sd, klikam instaluj i mam informację "sprawdzanie pliku MD5", a potem "E: Aborting zip install: MD5 verification failed Błąd instalowania pliku zip 'external_sd/RR-N-v5.8.3-20170419-jfvelte.zip"

O co chodzi? Szukałem opcji która wyłączy sprawdzenia MD5, ale ja nawet nie mam jej zaznaczonej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta