Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

matadrox

Kopiowanie plików na kartę pamięci za pomocą menadżerów - nie możliwe

Recommended Posts

Witajcie!!! Trochę czasu mnie tu nie było i wiadomo, jak trwoga to... ;) Kłopot mój może nie jest jakoś specjalnie ciężki, ale nieco irytujący, przede wszystkim ze względu najpewniej na mą nie wiedzę. Otóż mam urządzenie zroot'owane J3 @2016 wraz z Xposed na pokładzie  - to pewnie znaczenia nie ma - i stworzyłem za pomocą Titanium Backup pełną kopię instalacyjną w postaci pliku .*zip Plik ten chciałem następnie przenieść na kartę pamięci. Używałem Norton Commander'a oraz Solid Explorer. Niestety podczas próby kopiowania pliku, dostaje informację, że android zabezpiecza kartę przed zapisem i nakazuje wybranie miejsca - nie pamiętam dokładnie - po czym wyświetla się okienko z "Ostatnie", gdy klikam w to pokazuje się puste okno "Brak elementów". Po prawej na górze mam menu z możliwością ukrycia karty sd i to wszystko. Nic więcej nie ma i nie jestem wstanie za nic wykonać kopii tego pliku. Norton ma przydzielone prawa super user'a. Solid Explorer o nie nie prosi. Jesteście wstanie mnie na prowadzić, co powinienem zrobić, aby bez kłopotu korzystać z możliwości menadżerów plików? Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam Wszystkich!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Poradziłem sobie jak narazie kopiując przez "moje pliki", ale to nie jest rozwiązanie.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powinieneś jak wyskakuje monit o wybór katalogu wybrać kartę pamięci. Często pod postacią jej numeru seryjnego i pojemności, a następnie zatwierdzić. Kopiowanie od tego czasu będzie odbywać się bez problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • @FACETO W normalnych okolicznościach pewnie tak, ale ja nie skojarzyłem, że miałem wyłączony proces AllShare FileShare Service. Po jego włączeniu, pojawiła się odpowiednia opcja. Dzięki za zainteresowanie! Temat rozwiązany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta