Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

lukaszsakul

Poziom baterii spada do 0 bez używania telefonu

Recommended Posts

Witam, w telefonie mojej dziewczyny wystąpił problem: podczas 12h w pracy, gdy jej telefon leżał w torebce nieużywany, bateria wyczerpała jej się z 90 procent do 19, gdy się zdziwiła, zadzwoniła (przez 15 sekund) i nagle po odłożeniu słuchawki od ucha miała 1%. Dołączam screena, gdzie pokazane jest użycie baterii przez procesy (proces Android ma 65.8%). Co mam zrobić, żeby to naprawić? Dodam, że jestem poza domem, nie mam ze sobą komputera, i wracam za ponad miesiąc, a jej zależy na normalnym użytkowaniu. Nie mogę niestety wrzucić zdjęcia jednak, pewnie wina internetu. Ale proces o nazwie Android z ikoną zielonych przekładek zużywa 65.8%, gdzie u mnie na tym samym telefonie zużywa on 9%. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na sam początek polecić jej możesz wyłączenie lokalizacji, rezygnację z fb instagram itp allikacji - tylko w celu sprawdzenia czy jest lepiej - z recovery wyczyszczenie partycji cache. Jeśli ma słaby zasięg, a tel i tak na czas pracy ląduje w torebce, to niech włącza tryb offline bądź samolotowy jak kto woli.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na początek sam rerstart telefonu. Być może któraś apka się zawiesiła. A gdy sytuacja się powtórzy należy zacząć szukać przyczyn.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualnie używa go od dwóch godzin i zeszło jej 14 procent. Problem pojawia się właśnie wtedy, kiedy go nie używa. Zrobimy test, dziś znowu zostawi telefon tak jak go zostawiała wczoraj: lokalizacja włączona, wi-fi włączone (chociaż niepodłączone do żadnej sieci). Jeśli znowu tak się stanie, zrestartuję telefon i zobaczę przez noc czy tak się stanie kolejny raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta