Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Optiprey

Pamięć wewnętrzna

Recommended Posts

Optiprey    0

Witam, otóż nie dawno przywracałem system do ustawień fabrycznych po czym wyskakuje mi komunikat odnośnie braku miejsca w pamięci wewnętrznej telefonu a gdy klikam w komunikat ukazuje mi 4,5 GB wolnej pamięci lecz powiadomienie nie znika przez co blokuje to synchronizację i nie mam możliwości korzystania z jakich kolwiek aplikacji wykorzystujących logowanie przez usługi Google oraz nie mam możliwości instalowania aplikacji, gdy próbuje przez Sklep Play po pobraniu całej zawartości i pokazaniu się "instaluje" wyskakuje "Nieznany błąd kod -504" a gdy próbuje po przez plik .apk po kilkunastu sekundach wyskakuje "Instalowanie nie powiodło się" uprzedzam że uruchomienie ponownie telefonu, wyczyszczenie pamięci cache, ponowne przywracanie ustawień fabrycznych i wymuszanie zatrzymania systemu nic nie daje ( gdy zatrzymywałem ten proces to owszem znikało powiadomienie ale po jakiś 10 sekundach ponownie się pojawia a wiem że nie należy go wyłączać ), z góry dziękuję za pomoc.

Screenshot_2017-08-07-00-32-48.thumb.png.c70336e70b2ee2937f8e6e2abd504714.png

Screenshot_2017-08-07-00-33-40.thumb.png.c2d77db50cc97fd94d077fdb8fd70ea9.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FACETO    14

Możliwe, że jest to jakieś uszkodzenie telefonu. Albo programowe, albo mechaniczne. Masz możliwość ponownego wgrania oprogramowania układowego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta