Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Tiyagaris

Samsung Galaxy Note 3 SM-N9005 Android 5.0 nie mogę zrootować

Recommended Posts

Tiyagaris    0

Dzień dobry,  usiłuję zrootować Samsunga Galaxy Note 3 SM-N9005 Android 5.0 niestety bezskutecznie. Sam proces wydaje się przebiegać prawidłowo. Stosowne oprogramowanie pobieram stąd:

https://download.chainfire.eu/352/CF-Root/CF-Auto-Root/CF-Auto-Root-hlte-hltexx-smn9005.zip

Odin wykrywa telefon procedura funkcjonuje bez zakłóceń z informacją PASS! na samym końcu. Urządzenie uruchamia się ponownie z komunikatem „Aktualizacja systemu Android …”. Niestety Root Checker pokazuje „Dostęp do roota nie jest prawidłowo zainstalowany na tym urządzeniu”. Inne aplikacje tego typu dają ten sam rezultat. Całość powtarzałem na różnych wersjach Odnina (3.07 i 3.10.6) zarówno z zaznaczaną opcją „Auto Reboot” jak i ręcznym rebootowaniem z poziomu recowery mode (uruchamianym po naciśnięciu VolUp+Home+Power).

W Download mode flaga KNOX została nabita (status 0x1). Poziom naładowania baterii podczas prób 40% (może na to jakieś znaczenie).

Wdzięczny będę za sugestie wskazujące rozwiązanie problemu.

Pozdrawiam

T.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tiyagaris    0
  • Autor Wątku
  • Dzień dobry,

jak najbardziej. Rozumiem, że chodzi o "Debugowanie USB" w opcjach programisty.

Proszę wybaczyć pytania ocierające się o ignorancję, ale dopiero "raczkuję" w tej kwestii.

Pozdrawiam

T.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Tiyagaris    0
  • Autor Wątku
  • Dzień dobry,
    udało się zrobiłem raz jeszcze wszystko zgodnie z instrukcją pokazaną tu:

https://www.youtube.com/watch?v=pdvhViM96ok

Dodatkowo zainstalowałem aplikację BusyBox ze sklepu Play i pięknie zadziałało.
    Wcześniej TWRP zastąpiłem z powrotem stockowym recovery. Zapewne to nie było konieczne jednak chciałem przywróć telefon do stanu sprzed całej zabawy i dopiero od nowa spróbować.

Dziękuję wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam
    T.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta