Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

kriswolf

Samsung Galaxy Tab S 10.5 - tablet zapętla się na ekranie startowym

Recommended Posts

kriswolf    0

Witam.
Mam duży problem z tabletem Samsung Galaxy Tab S 10.5 (SM-T800)
Podczas uruchamiania tablet się zapętla i co chwile pokazuje pierwszy ekran startowy. Za pomocą kombinacji klawiszy robiłem wipe data/factory reset, jednak nic to nie dało. 
Dalsze kroki to pobrałem ze strony sammobile instalkę androida 6.0.1, zainstalowałem sterowniki, zainstalowałem pobrany plik za pomocą odina, wszystko szło tak jak należy, po udanej instalacji restart urządzenia. Następnie pojawia się ekran z zielonym robocikiem - Installing system update, ale pasek postępu nie dojdzie nawet do połowy bo znów pojawia się problem z zapętlaniem na ekranie startowym. Nie wiem już co z tym robić.

IMG_20170824_042712.jpg

IMG_20170824_042716.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Anna Lisik    0

Tablet nowy czy używany? Jeśli nowy to ASSP ma 30 dni wymianę. Na gwarancji - nie daj sobie wcisnąć płatnej wymiany. Jeśli już po gwarancji to pobierz ODIN oraz firmware, wgraJ ODINEM, i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kriswolf    0
  • Autor Wątku
  • W tym rzecz, że właśnie wgrywałem odinem i nic to nie pomogło. Kiedy odin skończył instalować, tablet zresetował się, pojawiło się to co na dolnym zdjęciu, a po chwili znów wywala co chwile ekran startowy. Tablet używany, ma już ponad dwa lata. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Anna Lisik    0
    3 godziny temu, Szewcu72 napisał:

Podstawowe pytanie natury technicznej, czy wgrywałeś FW przeznaczone dla tego konkretnego modelu?

Litości Piotrze..... jeśli by próbował wgrać od innego modelu to wyskoczyłby error o nie możliwości instalacji i amen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Szewcu72    72

Litości Anno, nie masz pojęcia co można zrobić i głupoty wypisujesz. Jeszcze chyba mało wiesz o Androidzie i modelach Samsunga. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    cyceron    174

Moi drodzy ;) nie sprzeczajcie się. Pomagajmy nie sprzeczajmy się :) 

Próbowałeś wejść w download mode i wrzucić inny ROM? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    FACETO    14
    Litości Piotrze..... jeśli by próbował wgrać od innego modelu to wyskoczyłby error o nie możliwości instalacji i amen.
    No nie zawsze, czasem telefon przyjmie oprogramowanie, a przy uruchomieniu się ucegli mówiąc potocznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Anna Lisik    0
    2 hours ago, FACETO said:
    15 hours ago, Anna Lisik said:

No nie zawsze, czasem telefon przyjmie oprogramowanie, a przy uruchomieniu się ucegli mówiąc potocznie.

1% szans na to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    kriswolf    0
  • Autor Wątku
  • Oczywiście że wgrywałem adpowiednią wersję androida.

Ale temat już nie aktualny. Oddałem tablet do serwisu i teraz żałuję. Odebrałem w gorszym stanie niż odebrałem, bo teraz ekran nie uruchamia się wcale. Serwisant twierdzi że po tym gdy wygrywał,  ekran zaświecił tylko na chwilę, ale gwarantuje że ekran jest w porządku a padła płyta główna. 

Sprzedałem sprzęt w takim stanie na olx za 250zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Szewcu72    72
    Dnia ‎08‎.‎09‎.‎2017 o 10:57 AM, Anna Lisik napisał:

1% szans na to.

Dziewczyno, przestań się pogrążać... swoimi wpisami tylko coraz bardziej uświadamiasz wszystkich, że o androidzie nie masz zielonego pojęcia.

Jedyne co potrafisz to wyzwiska i obrażanie innych. Żal mi Ciebie. :( I mówię to całkiem serio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Anna Lisik    0

Nie jest to jedyne co potrafię. Do poważnych ludzi odnoszę się poważnie. A niestety taką mamy (jako naród) mentalność że 'powagę' staramy się udowodnić cwaniactwem. Nigdy nie będę cwaniaków traktować poważnie i nie ma nic złego w tym, że otwarcie mówię co o kimś myślę. 

A cyceron ma również konto na ACPL gdzie cwaniakował aż żal patrzeć. Teraz z tego co wiem próbuje nadrobić stratę wizerunkową. I jeszcze ten napis Szeryf....  dla mnie po tym co wyczyniał (razem z ekipą) na wspomnianym forum, stał się cwaniakiem i teraz nie ważne co by nie zrobił, poważnie go nie będę traktować.

Jest takie powiedzenie: reputację buduje się latami, traci w sekundę. Cyceron (razem z ekipą acpl) reputację stracili już dawno i u mnie jej nie odzyskają

A że obrażam - ja nie obrażam,  ja mówię prawdę. A że prawda czasem boli to już nie moja wina.....

Edytowane przez Anna Lisik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Szewcu72    72

Droga Anno, z prawdą to ty się mijasz w każdej swojej odpowiedzi, w każdym poście.  Starałem się jak mogłem naprowadzić na właściwą drogę, na poprawny tok myślenia... cóż nie udało się mi i jest mi przykro z tego powodu. Nie uratowałem owieczki, a dokładniej zwierzątka upartego jak...

W związku z tym, że brniesz dalej w swoje urojenia i wydaje się ci, że wiesz wszystko, muszę sprowadzić cię na ziemię. A najlepszą metodą będzie pozbawienie  cię dostępu do naszego forum. 

Dodam tylko, że cała administracyjna ekipa zarządzająca tutaj wywodzi się z ACPL. Przyświecał nam cel stworzenia forum przyjaznego użytkownikom, z atmosferą o 180 stopni odmienną od tej u konkurencji. Staramy się jak możemy, ale czasami to nie wychodzi, ponieważ to sami użytkownicy zachowują się tu, tak jak i u konkurencji. Wtedy my też zmuszeni jesteśmy do podejmowania drastycznych kroków, czytaj banowania użytkowników. A robimy to tylko po to , aby ci normalni mogli korzystać z tego forum, bez utrudnień, bez konieczności czytania takich bzdur jakie wypisujesz i przedzierania się przez gąszcz offtopu, którego miedzy innymi jesteś generatorem.

Stąd moja decyzja o pożegnaniu się z tobą i ułatwienia życia innym. ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta