Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

luckyskill

[I9515] Po restarcie telefon zawiesza się na logo

Recommended Posts

Zrestartowałem telefon jak gdyby nigdy nic, nie wykonywałem żadnych zmian ani modyfikacji, natomiast po jego restarcie włączał się tylko na logo "Samsung Galaxy s4 I9515" i tyle. Po wielu próbach postanowiłem wreszcie wgrać ponownie świeży ROM za pomocą Odina, problem w tym, że nie ładowało mi się recovery, czyli nie mogłem zrobić wipe'a. Postanowiłem wgrać ROMa bez tego, ale odin przestaje działać na poleceniu "system.img.ext4" i nic chce iść dalej. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zrestartowałem telefon jak gdyby nigdy nic, nie wykonywałem żadnych zmian ani modyfikacji, natomiast po jego restarcie włączał się tylko na logo "Samsung Galaxy s4 I9515" i tyle. Po wielu próbach postanowiłem wreszcie wgrać ponownie świeży ROM za pomocą Odina, problem w tym, że nie ładowało mi się recovery, czyli nie mogłem zrobić wipe'a. Postanowiłem wgrać ROMa bez tego, ale odin przestaje działać na poleceniu "system.img.ext4" i nic chce iść dalej. Da się coś z tym zrobić?
Co się dzieje przy próbie wejścia w recocery?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No właśnie nic, są standardowo informacje w lewym górnym rogu o telefonie, ale mimo czekania nic się nie dzieje.
A możesz wstawić fotkę, bo nie bardzo rozumiem, co znaczy, że nic się nie dzieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Wygląda to tak jak w załączniku, recovery zawsze uruchamiało się bez problemu, teraz "wisi" na tym ekranie i nic się nie dzieje

20171006_213022.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten ekran nie wskazuje na zwykły restart telefonu. Tak dzieje się po nieumiejetnej instalacji FW lub usunięciu systemu. Jakim sposobem? Nie wiem i nie chcę zgadywać.
    W rym przypadku nie pozostaje nic innego jak podpięcie go pod komputer i skorzystanie z Kiesa lub SmartSwitcha w celu naprawy oprogramowania układowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Przy próbie naprawy oprogramowania układowego jest informacja "trwa wygrywanie nie odłączaj telefonu..." pasek jest na poziomie 0%, a minęło już 30 minut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Przy próbie naprawy oprogramowania układowego jest informacja "trwa wygrywanie nie odłączaj telefonu..." pasek jest na poziomie 0%, a minęło już 30 minut.
    Musisz czekać. Być może jescze pobiera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • switch pokazuje informację, ze galaxy s4 nie jest przez niego obsługiwany, podczas wgrywania przez Kiesa jak i Odina telefon jest w "Download mode"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    switch pokazuje informację, ze galaxy s4 nie jest przez niego obsługiwany, podczas wgrywania przez Kiesa jak i Odina telefon jest w "Download mode"
    No to panie, jak przez kiesa nie idzie, to całkiem możliwe, że pamięć się sypie. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta