Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

krushyn

Brandowanie softu przez operatora

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Zamierzam zakupić S8. Zastanawiam się tylko czy jeśli kupię go u któregoś z polskich operatorów, czy jest szansa, że software będzie nie brandowany ? Czyli taki jak gdybym kupił telefon bezpośrednio u Samsunga. Jeśli jednak każdy operator daje brand na S8, to czy można go jakoś w prosty sposób ściągnąć bez utraty gwarancji, ściągnąć mam na myśli wgrać czysty Samsungowy ROM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No muszę was zasmucić. Z tego co wiem  od Samsunga, to operatorzy w tym roku zażyczyli sobie ochrony sprzedawanych przez siebie modeli i każą producentowi na sztywno przypisywać brand do IMEI. Nie wiem na ile to działa, bo nie miałem okazji sprawdzić. Ale serwis mówi, że są problemy ze zmianą CSC. Podobno soft się wgra. Wszystko będzie okey, ale jeżeli CSC zostanie operatorskie, to następne aktualizacje trzeba będzie robić z ręki, bo OTA przestanie działać. To żaden problem, bo zawsze można wrócić do starego albo robić to ręcznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Podobno Orange jako jedyny operator nie daje w tym roku brandowanego softu na S8, na ile to prawda, czy ktoś miał możliwość sprawdzenia ? Oczywiście informacja usłyszana od sprzedawców na Allegro (kilka osób). Mam wrażenie, że to niestety tylko próba przyciągnięcia do oferty.

Edytowane przez krushyn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta