Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Szewcu72

Przywitaj się i przedstaw.

Recommended Posts

To temat, w którym nowi użytkownicy forum mogą się przywitać i przedstawić innym użytkownikom.

Mile widziana krótka notka o sobie:

- telefon,

- rom (stock lub custom, tylko nazwa ewentualnie link do tematu z aktualnie posiadanym romem),

- zainteresowania, hobby, jeżeli ktoś ma ochotę - fotka (oczywiście w spolierze).

W temacie nie oceniamy innych userów, nie zadajemy pytań, nie dyskutujemy - przedstawiamy się i to wszystko.

Zacznę od siebie:

- Samsung Galaxy S2 GT I9100 (w planach S4),

- Jelly Bean (4.1.2) stock (XEO) - root bez modyfikacji,

- interesuję się szeroko pojętą informatyką (specjalizacja informatyka śledcza), hobby - amatorska fotografia,

- foto w spoilerze.

[ATTACH=CONFIG]14[/ATTACH]

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie:)

telefon: samsung galaxy mini (obecnie uzywany), lg swift (sporadycznie uzywany).

mody: cm 7.2 na samsungu i aosp na lg

tablet: overmax basecore 10

zainteresowania: komorki i od czasu do czasu komorkowa fotografia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość La Chupacabra

Mam wrażenie, że skądś się znamy :)

Telefon: Samsung Galaxy S3 (zmieniam niedługo na S4).

ROM: Stock 4.1.2

Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

ROM: Stock 4.1.2

Zainteresowania: Można by tutaj wiele wymienić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może i ja się przywitam.

Witam Wszystkich a szczególnie szanowną załogę administracji i moderacji :P

Co do posiadanego telefonu, no cóż mam ich kilka, w zależności od nastroju używam tego który mi odpowiada.

Wszystkie to samsungi, na każdym jest JB.

Zainteresowania: sport, muzyka, film i trochę telefony - dlatego będę gnębił Was pytaniami, aby poszerzyć horyzonty swojej wiedzy na temat Androida.;))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam i ja.

Posiadam różne telefony, głównie używam S2 i S3, przymierzam się do S4.

Rom - oczywiście najnowszy (JB).

Zainteresowania: głównie filmy s-f i dlatego podążyłem tu za moim uczniem. Widziałem jego zdjęcie na początku tego tematu. Niech Moc będzie z Wami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Posiadam Samsung Nexus S

Rom oczywiście najnowszy możliwy port 4.2.2 :D

Interesuję,androidem, trochę ios i wp generalnie wszystkim co mobilne czyli motoryzacją też :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, moje imię Kamil

Obecnie siedzę na Lg google Nexus 4, ale znając mnie i szybkie zmiany telefonów niebawem będzie coś innego:P

Interesuje się jak każdy na forum, androidem, dj(czyli wszystkim co z tym związane, sprzęty, muzyka) technologia nie jest mi obca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam na imię Sebastian ;)

Samsung Galaxy SIII

4.1.2 wzorowany na wygląd S4

Chodzę do drugiej technikum, profil informatyk, lubię grać w piłkę nożną, interesuję się wszystkim co związane z zielonym robocikiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Adrian urodzony w 1994r

Udzielam się na dwóch znajomych forum ^^ Słucham Hip-Hop.

Zainteresowania to Informatyka, Hakerstwo, Fotografia,Photoshop, aktualnie poznawanie systemów Linux.

Posiadacz Lumia 800, ale i tak czas kupić coś lepszego z android 4.2 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem kamil. Lat 21. Siedze na sgs3 :) w drugiej kieszeni znajdzie sie xperia p :) ogolnie lubie forum zwiazane z tematyka androida ;) portowalem romy na neo v ;) pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, jestem Artur :)

Telefony jakie posiadam to sgs2, milestone 1 i chyba jeszcze działający i780.

Rom z jakiego korzystam to ostatnio miui. Studiuję informatykę, a zainteresowań mam wszystkiego po trochu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Patryk, lat prawie 20. Mieszkający w płd. Wielkopolsce student filologii angielskiej, pierwszy rok. Lubię dobry polski hip-hop, z zagranicy tylko Macklemore. Ostatnio zacząłem biegać, poza tym sporo jeżdżę na rowerku. Lubię ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie, lubię śmiać się z samego siebie i ogniska do rana :)

Tydzień temu przesiadłem się z SGS II na Nexusa 4, ROMik to AOKP, PA mi nie pasuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć!Jestem Patryk, mam prawie 16 lat. Mój telefon to Samsung Galaxy Ace 2, "siedzę" na stocku.Chyba gdzieś już się spotkaliśmy... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

-HTC One X, Samsung Galaxy Note 10.1

-Sense 4+, TouchWiz

-interesuję się polityką, androidem, sportem

Chodzę do 3 gimnazjum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość tarantulaw2

Powitał!

Jak większość, mam dziwne wrażenie, że gdzieś już się widzieliśmy :E

Więc tak - mam na imię Adrian, lat 18, aktualnie tylko pracuje, nauka 'zawieszona'.

Z Androidem trzymam się już od paru lat, od modelu LG Swift.

Z zainteresowan to głównie nowe technologie, kolej.

Postaram się jakoś pomoc rozkręcić to forum, bo z taka ekipa zapowiada się to ciekawie :)

Pozdrawiam.

Ps. Z urządzeń to ciągle się zmienia xD na razie X 10, w najbliższych dniach kupuje Transformera lub Nexusa.

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siema!

Ja mam na imię Dawid (dżimbas - 16 lat). Mój telefon to Sony Live (to mój 2 tel z andkiem, pierwszy to X10 Mini Pro nienawidze tego telefonu a jednocześnie go kocham :D).

Zainteresowania? Emmmm lubie grać? xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Małgorzata - dla Was po prostu Gośka/Gosia/Meegi.

Kobiet o wiek się nie pyta, no ale wskazówką niech będzie to, że studiuję ;)

studiuję zawzięcie informatykę na polibudzie z różnymi sukcesami "ale staramy się i cały czas do przodu".

telefony zmieniam średnio raz na 1,5 miesiąca. Obecnie mam s3 mini i xperie s.

kocham jeździć samochodem po mieście jak i bardziej "hardkorowo" i jak mi ktoś powie, że kobiety nie umieją prowadzić to urwę głowę!

interesuje się głownie telefonami, systemami, komputerami, sportem(!ihala Madrid), wszelaką muzyką i oczywiście kochaną polityką.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Łukasz, 17 lat, mat-fiz w LO :* Po przygodach z low endach androida ( z wyjątkiem SGS ) przesiadka na WP i chiński tablet z Androidem ( 2 rdzenie i giga ram za 400zł ;)) )

2300 postów na " największy forum o tematyce bla bla " :((

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich :)

Jestem Patryk, mam 15 lat 16 lat, i chodzę do 2 gimnazjum (tak wiem, zaraz będzie gimbus, itp.), do klasy o profilu informatycznym klasy 1 liceum, na profilu mat-fiz. Interesuję się szeroko pojętą informatyką, ale głównie Androidem i hardwarem jak i softwarem PC'tów i laptopów. W przyszłości planuję pójść do technikum informatycznego (jak widać plany się zmieniły), a później na studia, też o takim właśnie kierunku (nie wiem jeszcze dokładnie jaki).

Obecnie mam Xperię P Teraz mam SGS3, do niedawna posiadałem również tablet Goclever A73. Wy pewnie znacie go jako ten z Biedronki :D

Też mam dziwne i nieodparte wrażenie, że 90% osób z tego wątku i nie tylko, gdzieś już czytałem :D

Edytowane przez patison881
Aktualizacja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kocham jeździć samochodem po mieście jak i bardziej "hardkorowo" i jak mi ktoś powie, że kobiety nie umieją prowadzić to urwę głowę!

No bo... tak jest ;)

Poza nielicznymi wyjątkami (znam takie 2), jest generalnie... tak sobie. Ale wyjątki się zdarzają, fakt :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta