Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

mateyek24

Nagrywanie rozmów

Recommended Posts

Apka ciągle rozwijana i dostosowywana do nowych urządzeń. Mnie jeszcze nie zawiodła, poza tym jest chyba jedną z nielicznych, które działają na moim HOX'ie . Nie każda apka może kosztować 0,99$ ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To oczywista sprawa. ;)

Po prostu pytałem, czy jest warta swojej ceny, bo mało to ona nie kosztuje, więcej niż większość dobrych gier. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Autor apki uczciwie podchodzi do sprawy. Można wcześniej przetestować (chyba przez miesiąc) wersję testową, która ma pełną funkcjonalność. To więcej niż 15 minut na zwrot, które dają w GP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

mam HUAWEI P8 LITE i taki problem , jaka kolwiek apke do nagrywania wgram , albo nie nagrywa wcale , albo nagrywa ,ale odtwarza w początkowej fazie przez chwile dobrze a nastepnie w przyspieszonym tempie . Wgrałem również płatną apke w ktorej jest w ustawieniach sterownik dla mojego telefonu , jednak nagrywana rozmowa jest tak samo odtwarzana , dwie trzy sekundy dobrze nastepnie przyspiesza, czy może ktoś pomóc , czy da sie cos zrobic? ...dzieki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj. Ja na swoim Core Prime używam genialnego (jak dla mnie) ACR

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&hl=pl

Można tam zrobić praktycznie wszystko. Format dźwięku, czas początku nagrywania, wyłączenie powiadomienia o nagrywaniu rozmowy (pikanie) itp, itd... Sprawdź. U mnie działa idealnie. No i jest bezpłatna :) Pozdro :oczy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta