Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Adrian Kalinowski

Xperia X10 - problem z zablokowanym telefonem i recovery

Recommended Posts

Witam serdecznie, mam problem z x10, sytuacja wygląda tak :

- został zablokowany przez wzór andka ,wzoru nie znam, maila znam ale hasla nie znam bo to nie moje konto google.

- nie idze zrobic hard resetu przez kombinacje klawiszy ( zablokowane przez to , nie wiem), próbowałem :

A)back + power

B menu + back + Power

C)vol- + power

Podajcie jeszcze jakie mogą być bo już nie wiem...

- probowałem wejść do serwisowego menu ale tam nie ma opcji resetu, przynajmniej u mnie

- wpisywałem kombinacje na klawiaturze awaryjnej(sos) i jak wpisze to znika kombinacja nic sie nie wyswietla

- w telefonie nie dziala usb

- probowalem wykorzystac buga jak sie cofa klawiature numeryczna widac ekran androida na 1 sekunde ale tez nic nie dalo, nie idze wylaczyc blokady ekranu

- sieć komórkowa czy wifi jest wlaczona, to nie problem

Telefon dziala ale jak go zresetować itd. Sa podobno jakies aplikacje ale jak to wgrac jak nie mam dostepu do androida

Mam pytania:

1. Czy idze zrobic reset poprzez aplikacje z karty sd ? (aplikacja jakas awaryjna czy cos)

2. Co jeszcze można zrobić ?

Pozdrawiam , Prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może wgrać jakieś CWM, format /data/, potem flashtoolem sflashować znowu "zwykły" kernel ?

(niestety forum nie posiada poddziału dedykowanego X10 więc żadnych linków nie podam :\)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A może wgrać jakieś CWM, format /data/, potem flashtoolem sflashować znowu "zwykły" kernel ?

(niestety forum nie posiada poddziału dedykowanego X10 więc żadnych linków nie podam :\)

Ale jak mam to zrobic jak usb nie działa ? Czy jest jakis sposob ktory by wymuszal z karty instalacje roma? Bo nawet do trybu recovery nie moge sie dostac. Chyba bede musial usb u kogos naprawic jesli sie da.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie laduje ,ani nie wykrywa.

Przez to że jest blokada, wyciagnij baterie, na komputerze wlacz pc companion, akutalizacja oprogramowania, napraw, wybierasz model, ściąga Ci stocka, wyskakuje Ci okienko postepujeesz zgodnie z instrukcja czyli wkladasz baterie, wciskasz klawisz wstecz i podłączony usb do pc podlaczasz do tele ze wcisnietym klawiszem wstecz, czekasz aż weflaszuje i po sprawie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przez to że jest blokada, wyciagnij baterie, na komputerze wlacz pc companion, akutalizacja oprogramowania, napraw, wybierasz model, ściąga Ci stocka, wyskakuje Ci okienko postepujeesz zgodnie z instrukcja czyli wkladasz baterie, wciskasz klawisz wstecz i podłączony usb do pc podlaczasz do tele ze wcisnietym klawiszem wstecz, czekasz aż weflaszuje i po sprawie :)

Dzieki za odpowiedz ale ja o tym wiem i probowalem bez skutku.Oddalem telefon do wymiany zlacza usb bo nie widze juz zadnego rozwiazania, niestety. A telefon poza usb dziala w 100 %

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta