Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Kornel Janucik

[Desire 300] Powrot do orginalnego softa ?

Recommended Posts

Mam problem otoz wgralem rom o ktorym nie dawno byla mowa na tym forum CM 10 i chce wrocic do orginalnego softu ale nie zrobilem backupa czy jest to teraz mozliwe ?

Edytowane przez linar10
Usunięto prefix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wlasnie go pobralem z tego co przeczytalem a moj angielski jest easy to wyglad ma stockowy tylko cos tam usunieto i dodano, bo ten rom z cyanogenmodem ma jeszcze duzo bugow i troche mi sie to nie podoba :)

- - - - - - - - - -Dołączono- - - - - - - - - -

@linar10 to jest orginaly stock ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten, który wrzuciłem na mega, to ten od linara10-z nim spróbuj.

Rom wgrywasz z pamięci telefonu, czy z karty? Z tego co czytam, kolesie na xda też pisali o tym błędzie podczas flashowania.

Edytowane przez sardroid

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do oszczędzania to możesz spróbować ustawienia-aplikacje-wszystkie-zasilanie-wyłącz powiadomienia ale nie wiem czy będzie ta opcja aktywna, co do drugiego to tylko alternatywna apka z marketu (jeśli znajdę jakiś MOD na ten telefon to podrzucę)

Htc One M8 / Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

okej :) tak wgl jest jeszcze jeden problem wczesniej jak tylko kupilem telefon przed rootem i wgraniem cwm, a takze odblokowaniem bootloadera mialem opcje przy ustawieniu jakiegos pliku muzyki mp3 przycinania tej piosenki, a teraz tego brak.. tak samo z kalkulatorem nie ma go wgl mozna to jakos rozwiazac ? co do kalkulatora wiem moge go sobie pobrac ale chodzi o rzecz byl systemowy i go nie ma..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po odblokowaniu bootloadera znika część aplikacji dograna póżniej

Masz wszystko zdaje się co znikło

https://mega.co.nz/#!BBNlnAKK!4ZnMfkF6I14nn1NOiSLybQZTSIZXVfDfyduapijbyUM

Edit

Jeśli chcesz jakieś mody zainstaluj xposed installer i moduł Sense5Toolbox

3960316.png

Edytowane przez linar10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta