Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Adrian Kalinowski

Sterowanie X10 przez PC - xrecovery gdy nie działaja klawisze fizyczne

Recommended Posts

Witam serdecznie, mam pytanie czy można w jakikolwiek sposób sterować x10i w której nie działają klawisze głośności i home/menu/back(działa klawisz aparatu i power, w androidzie steruje porgramem "button survior") w programie przed startem systemu - xrecovery ? Czy SDK androida coś takiego obsługuje ? Czy jest jakiś inny sposób ? Jeśli nie to czy można wykonać polecenie "instal from zip folder" w jakiś inny sposób? Jakiś srypt na karcie sd czy coś takiego ? Wiem, że to nietypowy problem ale może ktoś coś będzie wiedział w tym temacie. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ekperymentuje z tym fonem ( nie uzywam go jako podstawowego oczywiscie) chcialem go "poprawic" bo na tym stockowym najnowszym dla niego romie od se ( 2.3.3) strasznie go zamulili, czyli przez adb nie idze w zaden sposob ? Juz nawet sdk mam i patrze o co tu chodzi :) Musi byc jakis sposob :P

Edit: Pod innymi komendami : waiting for device , widzi x10 itd. ale nic nie idze zrobic ;/

W flashtoolu przez tryb fastboot taki komunikat "This action can only be done in fastboot mode" Czemu ?:P

Edytowane przez Adrian Kalinowski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak był by to mój telefon, to rozebrałbym go, I zwarł 2 punkty na PCB od przycisku wstecz :E

Wysłane z mojej Moto G

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta