Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Cintulek

Recenzja opaski Xiaomi Mi Band

Recommended Posts

Obejrzałem ją parę dni temu i mam pewne wątpliwości...

Wyraziłeś duże niezadowolenie z samej opaski, pokazałeś zresztą jej stan. Bardzo mocno mnie zaskoczył, ponieważ u mnie jej stan jest praktycznie idealny.

Owszem, mam 3 różne, ale 2/3 czasu używam jednej. Zdarza jej się czasem rozpiąć, ale nie jest to rzecz natrętna, a to już ponad miesiąc. Szczególnie dziwi mnie stan gumy wokół samego urządzenia - czy Ty wyjmujesz je kilka(naście) razy dziennie? :D Bo tak to właśnie wygląda. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Wyraziłem duże niezadowolenie z paska, bo opaska to przyjmijmy, że to mechanizm + pasek. :>

Właśnie nie, nie wyciągam go tak często, bo ładuję raz na miesiąc czy półtora, wtedy jest wyciągany. Może akurat partia, która przyszła do mnie była denna, nie jestem w stanie na to pytanie odpowiedzieć, dopóki nie przyleci do mnie drugi pasek. Ale ta igła to wyrobiła mi się już przy trzecim miesiącu i teraz muszę nosić na oczko większym, bo inaczej odczepi się przy byle szturchnięciu. :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta