Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Szewcu72

Wyłączanie/blokowanie zbędnych aplikacji w Androidzie bez rootowania systemu

Recommended Posts

A ja mam takie pytanie bo cos ostatnio rwie mi czesto polaczenie przez smart view laczy z tv normalnie i czesto rozlacza i tak sie zastanawiam czy nie wylaczykem jakiegos procesu potrzebnego orientuje sie ktos??czy no ten all share ma cos do tego?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Przywróć i sprawdź. To chyba nie problem i czasu też zbyt wiele nie zajmie.

Wysłane z Galaktycznej Siódemki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[ATTACH=CONFIG]8612[/ATTACH]

Witam zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja ale zanim pojawilo mi sie takie 2 komunikaty , co teraz??

Edytowane przez Szewcu72
    Usunąłem zbędną grafikę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • ale zanim pojawilo mi sie takie 2 komunikaty

Szczerze, to czytając to, nie wiem co autor miał na myśli.

Komunikat mówi jasno, że aplikacja ma zablokowany dostęp. Niestety, nie jesteśmy wróżkami i nie zgadniemy na jakim urządzeniu próbowałeś zastosować ten poradnik, a tym samym nie jesteśmy Ci w stanie podpowiedzieć, co powinieneś zrobić.:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A u mnie w telefonie SGS7 z romem 7.0 od Szewcu72, pojawił się wykaz jakiś paczek a nie aplikacji. Wydaje się że robiłem jak w tutku.

W załączeniu obraz[ATTACH=CONFIG]9007[/ATTACH]

(Sorry za tą miniaturę ale nie umiem tego usunąć)

Edytowane przez jacajaca997

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • No niestety na nugacie jeszcze nie działa (sprawdzałem przedwczoraj), trzeba poczekać na aktualizację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie! Mam kłopot z debloater'em. Mianowicie po aktualizacji telefonu debloater nie chce teraz zapisywać wyłączanych aplikacji. Podczas zapisu wyskakuje error Java.Lang.SecurityException:Neither user 2000 nor current process has android.permision.MANAGE_USERS. O co to chodzi? Domyslam się, że coś z prawami dostępu, ale gdzie i jak to zmienić? Jest ktoś wstanie mi pomóc? Nie chcę root'ować telefonu, bo debloater dobrze spełnia swe zadanie, a telefon po root czasem fiksuje.

Już sobie poradziłem inną aplikacją, ale niestety jest tylko dla samsungów :(

Edytowane przez matadrox

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta