Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

kamis086

Zmiana kingroot na supersu

Recommended Posts

linar10    32

Według mnie masz już za dużo namieszane z rootem, bez ponownej instalacji romu raczej się nie obędzie. Zainstaluj rom i włącz go w ustawieniach i powinno wszystko działać

Htc One M8 & ARHD 51 & Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brycen    10

Może komuś się przyda, bo właśnie udało mi się zmienić Kingroota na SuperSU. Zrobiłem roota za pomocą Kingroot i od razu zmieniłem go na SuperSU.

Zrobiłem to w takiej kolejności:

1. Najpierw ROOT za pomocą KingRoot i restart telefonu, żeby wszystko się wgrało do końca. Android aktualizował jakieś pliki.

2. Ściągnąłem paczkę, która lata po sieci i służy do zamiany Kingroot na SuperSU (do pobrania w powyższym linku)

3. Wypakowałem paczkę ZIP na komputerze i skopiowałem z niej folder mrw do pamięci telefonu.

4. Zainstalowalem w telefonie aplikacje Terminal Emulator i wykonałem plik root.sh ze skopiowanego folderu mrw.

5. Wyskoczyła instalacja SuperSU.

6. Uruchomiłem zainstalowane SuperSU i wykonałem instalację w trybie normalnym. Na koniec SuperSU wykrył, że zainstalowana jest inna appka do roota i zaoferował jej usunięcie. Zgodziłem się.

Telefon uruchomił się ponownie i mam teraz roota z SuperSU, wszystko póki co działa. Kingroot został usunięty przez SuperSU. Może komuś się przyda, a jeśli nie, to sorry za odkopanie tematu, ale wyświetla się jako pierwszy w Google, więc warto tu zawrzeć informacje, które mogą pomóc innym. Ja osobiście robiłem to na Huawei Honor 6, ale metoda powinna zadziałać na wszystkich urządzeniach, gdyż nie jest ograniczona do konkretnych modeli.

Edytowane przez baweu
Usunąłem adres przekierowywujący do konkurencyjnej strony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dotafter    10

Dzięki za dokładną instrukcję, jestem w trakcie całego procesu, jednak zatrzymałem się na pkt. 4. Mam terminal emulator, mam na telefonie skopiowany folder mrw, ale nie mogę tego folderu otworzyć, żeby odpalić root.sh. Android uprzejmie informuje, że szuka aplikacji, która mogłaby go otworzyć i nie znajduje. Astro i File Manager nie dają rady. Chętnie przyjmę podpowiedź - może w końcu pozbędę się tego Kingroota.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
e-daniel    14

Temat z przed dwóch miesięcy, ale gdyby ktoś próbował i zatrzymał się w tym momencie jak kolega wyżej wspomnę, że nie trzeba otwierać folderu ani tym bardziej pliku root.sh. Tutaj wystarczy w emulatorze wpisać komendę sh /sdcard/mrw/root.sh. Kolega [uSER=51800]Brycen[/uSER] zapomniał wspomnieć zamieszczając bardzo ogólną instrukcję ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta