Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

kamis086

Zmiana kingroot na supersu

Recommended Posts

Witam serdecznie mam problem otóż jak zmienić kingroot na supersu? Proszę o jakiś prosty poradnik i czy w ogóle jest sens zmiany.

Supersu wydaje mi się lepszym rozwiązaniem. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro już masz zrootowane urządzenie, to co za problem zainstalować supersu do zarządzania uprawnieniami roota.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odinstalowalem kingroot zainstalowałem su z linka ale po włączeniu su prosi o autoryzacje aplikacji i się wiesza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W kingroot nadać uprawnienia i dopiero wtedy usunąć. Tylko że su z kingroot się gryzie jak są oba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kingoroot jak i supersu przyznają aplikacją uprawnienia dla root i pilnują dostępu. Czy jest jakiś większy sens pchania na siłę supersu? Czy jest o wiele lepszy? Czy tylko się przyzwyczailiśmy do supersu?

Pytam, bo za bardzo nie widzę różnicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok mam su i kingroot. Su nie pobiera binarii bo kingroot go pewnie blokuje i co teraz? Deinstalacja kingroot nic nie dała. Może nowy reinstal systemu i dopiero wtedy su

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj, ale to co wcześniej napisałem, trzeba poszukać odpowiedniej wersji SU, to właśnie wada, że tylko konkretna wersja jest wstanie pobrać binaria. Może być też tak, że w chwili obecnej żadna nie będzie chciała współpracować z twoją wersją romu. :-/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ustawienia/Opcje programistyczne/Dostep do roota i ustaw sobie Aplikacje i ADB. Jesli nie pokazuje Ci opcji programistycznych to wejdz w Ustawienia/Informacje o telefonie i kliknij kilka razy w Numer kompilacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta