Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Szewcu72

[L] [5.0.1] GT-I9515 Galaxy S4 Value Edition (I9515XXU1BOJ3) TPL T-mobile

Recommended Posts

Aktualizacja romu w wersji 5.0.1 [TPL] T-mobile dla Samsunga Galaxy S4 Value Edition GT-I9515 - w wersji I9515XXU1BOJ3.

• Model: GT-I9515 Samsung Galaxy S4 Value Edition
  • Product Code: T-mobile - TPL
  • PDA: I9515XXU1BOJ3
  • CSC: I9515TPL1BOI1

Changelist: 5812669

Data wydania: 21.10.2015

Link do pobrania romu:

TPL-I9515XXU1BOJ3-20160116103706.zip

Wielkość paczki: 1.51 GB

Instalacja: ODIN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szanowny Adminie.

Być może klikam sobie tutaj choć to sprzeczne z regulaminem, ale proszę o wyrozumiałość.

Latka (60 dobrze PLUS) i być może nie poruszam się sprawnie.

Mam pytanie. Czy mogę na mim telefonie Samsung Galaxy S IV I9515 z wersją modemu I9515XXS1BPL2 zainstalować wersję bez wodotrysków i skąd ją wziąść? Dzieku Internetowi sewgo czasu udało mi się na Samsung Galaxy S 3 zainstalować fajną wersję androida 6. Proste zadanie. Wgraj plik na kartę sd, telefon wystartuj do funncji administratora, poczyść wszystko i zainstaluj z gotowego pliku.

SIV którą mam nie ma ROTA. Nie mogę wykasować "gówien" których nie chcę. Czy mam oddać telefon do speców czy też jest prosty sposób na jego zrotowanie i wgranie oprogramowania wolnego od pierdół które mi są wcale nie potrzebne.

Dziękuję za odpowiedź jeśli Admin znajdzie czas.

Jeśli nie... trudno będę szukał dalej....

Z ukłonami

Włodek Nawrocki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • Autor Wątku
  • Odpowiem tak, była taka możliwość dla wersji 9505. Był czysty android od google. W przypadku tej wersji pozostawał root i wgranie jakiegoś customa.

Jednak z uwagi na wiekowość modelu, obawiam się, że customowe wsparcie, które w czasach jego świetności i tak było mizerne, w chwili obecnej praktycznie nie istnieje. Jeżeli jednak chcesz drążyć temat, spróbuj na XDA. Może coś zostało z działających linków. Bo to właśnie jest największy problem starych modeli - nieaktywne linki, z których kiedyś można było coś pobrać. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta