Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

e-daniel

[AKTUALIZACJA] Resetowanie konta Google (FRP) na urządzeniu po przywróceniu ustawień fabrycznych

Recommended Posts

Witam jeśli komuś się przyda dzisiaj robiłem według tego filmiku

i wszystko śmiga i działa 10 minut i po stresie telefon SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME G531F pozdrawiam;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Metoda z kablem OTG i PenDrivem nie zadziała w telefonach, które nie obsługują funkcji HostUSB. Bez tej funkcji telefon nie odczyta podłączonego PenDriva a to uniemożliwi dalsze kroki. Taki telefon może jedynie współpracować jako element bierny z urządzeniem obsługującym HostUSB np. z kompem. Wymienione powyżej telefony mają HostUSB niestety producenci zaczęli odchudzać rzadko używane funkcje stawiając na bajery typu zakrzywiony ekran czy dwa aparaty od frontu. I tak np Samsung S5 miał ta funkcję ale S5 Neo i dalsze już nie. LG G4 ma LG G5 juz nie ma itd.

Edytowane przez Pirx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to jak ludzie na xda sobie z tym radzą? ja korzystałem z takiego fachowca, łączył się zdalnie do mnie , cała operacja trwała 2 minuty . Więc ja się pytam jak ??? Piszecie tu o wgrywaniu ROM-ów i innych cudach a gość robi to zaledwie w 2 minuty ............

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ja korzystałem z takiego fachowca

No to mamy nowego fachowca. Skoro już wiesz jak pomóc innym, to pomagaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prosze zajrzec do postu nr 26 ja robilem podobnie i pelen sukces chociaz troche inny filmik ale ogolnie to to samo podaje swojego linka

galaxy grand prime pelen sukces

pozdrawaim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam pisze bo już walczę 3 dni kolega dał mi s7 edge w zamian za mała pomoc jednakże jest zablokowany bo on założył konto google tylko pod ten telefon i nie pamięta już ani loginu ani hasła. Problem jest taki ze próbowałem już kilku rzeczy np: odłączałem neta podczas uruchamiania, próbowałem podłączyć pendrive albo wejść na chroma przez udostępnienie tekstu ale nic nie daje cofa mnie zawsze do akceptacji. zainstalowałem także straszy system żeby zobaczyć czy to coś pomoże ale dalej nic. Co mogę jeszcze zrobić czy da rade wejsc w ustawienia telefonu w inny sposób?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakies inne pomysly dla grand prime? bo nie dziala

- - - - - - - - - -Dołączono- - - - - - - - - -

a ja mam te grnad prime i nie dziala:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

s7 żaden z podanych sposobów nie działa . czy może ktoś znalazł coś co pomogło na galaxy s7 ?

Sposob na S7 działa przed chwilą spradzone na telefonie ojca ktory był zablokowany :)

How to Bypass google account Samsung S7, S7 Edge android 6.0.1 - YouTube

Edytowane przez honbi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie sprawa wygląda masakrycznie. Samsung J5. Wymiana operatora a co za tym idzie karty doprowadziła do resetu. No i kiszka bo kabel OTG nie działa tzn. nie startuje pena. Sidesync nie chce się połączyć z urządzeniem. A każdy bypass prowadzi do google account manager. W moim przypadku nie pokazuje takiej opcji. Z Nowego telefonu mam podstawkę pod piwo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro metoda z tego wątku i jej podobne nie działają, pozostaje serwis. Przy oddaniu należy opisać, że po przywróceniu ustawień fabrycznych system żąda danych do konta Google i mimo wpisywania poprawnych nie reaguje. Oczywiście urządzenie należy oddać z wersją ROMu dostępną dla danego regionu, lub operatora i właściwym CSC.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam ten sam problem. Wczoraj kupiłem Samsunga S7 EDGE. Telefon z dnia 02.08.2016. Posiadam fakturę, zgodne pudełko i wszystko co potrzebne. Facet od którego go kupiłem (właściciel, który brał go w Plusie) aktywował go osobiście zaraz po zakupie w salonie i wszystko wpisał poomacku i nie pamięta jaki to mail i hasło, a ja po wyzerowaniu ustawień stoję na aktywacji telefonu. Mam numer telefonu (jest to numer, który był brany z abonamentem tego telefonu) na który jest zarejestrowane hasło w Google (ale trzeba wpisać imię i nazwisko), a były tam wpisane jakieś głupoty poomacku i niestety kod do odzyskania maila i hasła nie przychodzi bez tych danych na ten numer telefonu.

Co mogę teraz z tym zrobić? Czy serwis Samsunga mi pomoże z tym problemem? Ani sprzedający ani ja nie wiedziałem, że są w ogóle takie blokady. Od wczoraj próbuje wszystkiego co możliwe i niestety nadal wiszę na informacji "urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować, zaloguj się na konto Google, które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serwis zawsze chce zarobic. Odpalaja yt i forum androida i rzezbia... Ja serdecznie polecam w takiej sytuacji bezposredni serwis samsunga. Tez jak glupek tydzien czasu siedziałem na yt i próbowałem wszystkich metod. Potem drugi tydzień po serwisach gsm i nic.... A samsungu nie musisz być właścicielem. Wystarczy że posiadasz dowód zakupu tj. faktura paragon... Sprawę wykonali od ręki w 17 minut... Czas liczony razem z rejestracją ... Polecam i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sieci pojawiła się najnowsza metoda, podobno dla wszystkich modeli Samsunga! Czy działa musicie sprawdzić sami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Na Samsungu Galaxy J5 (2016) wszystko poszło jak na załączonym filmiku i udało się odblokować bez problemu :) P.S. Dodam tylko, że próbowałem odblokować za pomocą wcześniej wrzuconych filmików i programu SideSync ale nie dało radu. A tu się udało od razu :) Dobra robota:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że jej skuteczność może skończyć się wraz z kolejną aktualizacją systemu. :-/

Dlatego warto skorzystać, tym bardziej, że według autora działa na wszystkich modelach Samsunga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

z tego co wyczytałem tutaj na forum i na wielu innych stronach ten problem zdarza się w przypadku, kiedy został dokonany reset urządzenia lub w przypadku próby zmiany konta (co znaczy, że wcześniej był jakiś inny użytkownik). Stąd moje pytanie, czy możliwym jest, aby ten problem pojawił się podczas pierwszego uruchomienia telefonu, który został kupiony w media marktcie? Czy to może sugerować, że ktoś wcześniej konfigurował już ten telefon albo, że był on odnawiany?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całkiem możliwe, że był w serwisie. Wiem z autopsji, że MM wystawia do sprzedaży telefony po naprawach serwisowych, np. instalacji FW, gdy klienci za dużo namieszają. Dowiedziałem się, gdy moja żona kupowała sobie telefon.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lub telefon z wystawy. Mogły być pozakładane jakieś konta, zresetowali, wsadzili do pudełka i na sprzedaż. Nikt nie sprawdził czy się uruchomi w pełni po resecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam zablokowany telefon przez adres google bo nie pamiętam hasła nowy adres nie wchodzi proszę o pomoc na odblokowanie samsung galaxy j5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta