Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

e-daniel

[AKTUALIZACJA] Resetowanie konta Google (FRP) na urządzeniu po przywróceniu ustawień fabrycznych

Recommended Posts

Mam zablokowany telefon

A możesz poczytać wcześniejsze posty. W temacie jest kilka rozwiązań, troszkę chęci i własnej inwencji do działań by Ci się przydało. ;)

Poczytaj zastosuj sprawdź, czy działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat zaktualizowany. W pierwszym poście dostępna również metoda dla urządzeń z najnowszą wersją zabezpieczeń czyli z dnia 1 września 2016. Taką wersję zabezpieczeń posiadają wszystkie urządzenia z softem zaktualizowanym do obecnej chwili, czyli wydane przed 9.10.2016.

Chce mi ktoś powiedzieć czy taka opcja jak z Samsungiem działa też na huaweiu nexus ?

Działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android, jednak czasami w przypadku innych producentów mimo zastosowania tych samych aplikacji jest zdecydowanie prostsza. Pytaj w dziale odpowiednim dla posiadanego telefonu.

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowane na Huawei Y6 SCL-01 i jedyna metoda jaka u mnie poskutkowała to :

Zrobiłem troszkę łatwiej bo bez OTG. Mianowicie podczas wpisywania konta google przytrzymać klawisz "swype" ->Pomoc->Wersja->Swype Connect-> Klikamy odwiedź witrynę swype. Teraz mamy dostęp do przeglądarki i ściągamy w danej kolejności "Google Account Manager dla 5.0"

i "FRPbypass v1.0" po ściągnięciu klikamy w środkowe menu przeglądarki i wybieramy pobierz / pobrane. i instalujemy najpierw Account Manager potem FRPbypass. A reszta jak w filmiku. Może się komuś przyda na przyszłość bo już 3 godziny siedziałem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli masz 6.0, to w pierwszym poście w dalszej części jest druga metoda pozwalająca uruchomić menedżera plików. Po tym procedura jest już zbliżona.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Dzisiaj walczyłem cały dzień z S6 (g920f) i robiąc wszystko zgodnie z metodą II dochodze do punktu gdzie pobieramy EZ File Manager, klikam zainstaluj po czym nie przechodzi do logowania na konto samsung przez co nie idzie pobrać aplikacji. Ktoś miał podobny problem i ma jakieś rady co dalej zrobić ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja z kolei mam pytanie czy mając dostęp do telefonu tzn. załóżmy przed przywróceniem ustawień fabrycznych, można się uchronić przed tą weryfikacją po hard resecie np? Czy usunięcie konta google z poziomu "Konta" wystarczy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam,

Dzisiaj walczyłem cały dzień z S6 (g920f) i robiąc wszystko zgodnie z metodą II dochodze do punktu gdzie pobieramy EZ File Manager, klikam zainstaluj po czym nie przechodzi do logowania na konto samsung przez co nie idzie pobrać aplikacji. Ktoś miał podobny problem i ma jakieś rady co dalej zrobić ?

Może coś z aplikacją sklepu Galaxy. Wykonaj ponownie wipe w Recovery.

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LG K10 jakas inna metoda?

Zbliżona lub inna. O zbliżoną zapytaj w dziale telefonu, który posiadasz. Inną metodę przedstawił @Szewcu72 w dziale Android OS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zadna inna nie pozwala na dostep. Probowalem kazdym poradnikiem, nic. Od talkback po ulatwianie dostepu, czy swype. Wszedzie ta metoda jest zablokowana. Na innych dzialach nie ma nowszych metod

Edytowane przez krisuumax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robiłem wipe 2 razy i nie pomaga, probowałem wszystkich metod jakie znalazłem i zero skuteczności. Może ktoś wie jak mogę zrobić downgrade ? Próbowałem 2 softy to zbrickowałem tel i musiałem odnawiać programem samsung smart switch.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cześć wszystkim,walczę z telefonem i dochodzę do wpisywania komend w realterm i po wpisaniu at+creg?/r/n wyskakuje okey a jak chce zatwierdzić drugą komendę to mam error,czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi co robię źle?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

ostatnio miałem smartfon myPhone Artis Dual SIM i metody nie pomagały (może coś błędnie robiłem, choć widziałem wiele sposobów), męczyłem go rożnymi innymi metodami, w końcu zadziałało to, co poniżej (na podstawie jakiegoś filmu o resetowaniu FRP na ZTE):

1. po uruchomieniu smartfona łączymy się z Internetem przez wifi i czekamy na sprawdzenie danych itd.

2. w oknie ZWERYFIKUJ KONTO, "Urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować, zaloguj się na konto Google,

które było wcześniej skonfigurowane na tym urządzeniu" naciskamy na „Wpisz swój adres e-mail” ale nie wpisujemy żadnych znaków

3. na ekranie przytrzymujemy dłużej na środkowy "klawisz" z kółeczkiem [ATTACH=CONFIG]8965[/ATTACH]i w pasku przeglądarki Google wpisujemy słowo

ustawienia (w przypadku angielskiego menu wpisujemy settings) i poniżej wybieramy ikonkę zębatki, czyli Ustawienia

[ATTACH=CONFIG]8966[/ATTACH]

4. wybieramy opcję Kopia zapasowa i resetowanie, a tam Ustawienia fabryczne i Wymaż wszystko

5. po chwili zacznie się resetowanie

Może komuś się przyda...

Edytowane przez dickwredniak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko masz w pierwszym poście. Nazwy linków odpowiadają poszczególnym plikom.

Wysłane z mojego SM-G930F

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
udało mi się na Mate 8

Super, ale nie róbmy offtopu w dziale i tematach Samsunga.

Masz ochotę zamieść to w dziale Huaweia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta