Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

e-daniel

[AKTUALIZACJA] Resetowanie konta Google (FRP) na urządzeniu po przywróceniu ustawień fabrycznych

Recommended Posts

Przepraszam.

Jednak myślę że warto było dodać gdyż google samo mnie przekierowało do tego wątku ( wcześniej także mowa o Hiuawei ), więc pewnie jeszcze ktoś się natknie.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Czy jest jeszcze ktos tutaj co pomoze? Doszedłem do tego momentu i jestem w kropce.

[ATTACH=CONFIG]8981[/ATTACH]

Gdy zainstaluje Bypass 11 2101 telefon wchodzi automatycznie w ustawienia telefonu. Moge robic tam wszystko tak jak by był juz odblokowany.

Gdy instaluje pierwsza pozycje to lipa a reszte to tylko zainstaluje sie i nic sie nie dzieje. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety próbowałem tego i nic. Dalej prosi o @ google. Ma kto jeszcze jakieś pomysły ? Dzisiaj dzwoniłem do dwóch Panów którzy stwoerdzili,ze telefon na jeden dzień u mi to zrobia. Koszt 80 zł . Nie ma problemu mogę zapłacić tylko ze nie ma mnie w kraju . Jeden Pan powiedział ze w S7 edge nie da się tego zrobić . Juz powoli tracę nadzieje ze tyle kasy poszło w błoto ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na S7 edge w zależności od posiadanego softu powinna działać druga metoda z pierwszego posta.

Sprawdzona osobiście na kilku modelach Samsunga i różnymi wersjami softu i poziomem zabezpieczeń na dzień 1 sierpnia 2016, również S7 i S7 edge z polskich dystrybucji. Jeżeli posiadasz soft BPH1, lub starszy metoda na 100% działa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okey spróbuję drugiej opcji i dam znać . Tylko troszkę nie kumam tych dwóch punktów Pamięć podłączamy do urządzenia, które odblokowujemy

3. Uruchamiamy urządzenie (smartfon, tablet) i łączymy z siecią WiFi a także za pomocą kabla USB do PC

pamięć zewnętrzna podłączamy do tel a potem do PC ? Sorki może głupie pytanie ale nie jestem zaawansowany . Dziękuję w ogóle ze odp .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musiałem napisać pamięć bo może to być pendrive, lub karta SD. Na tej karcie należy umieścić plik wskazany w poradniku. Po tej czynności należy podłączyć smartfon do komputera bo ma być widoczny jako modem oraz do sieci WiFi aby pobrać z Galaxy Apps jakiś menedżer plików. Menedżer będzie potrzebny do instalacji pliku z podłączonej pamięci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może pomogę, bo sam przez to przechodziłem 3 dni temu. Musiałem odblokować S7 Edge z oprogramowaniem z października, więc najnowszym dostępnym dla tego telefonu, wszystko zakończyło się powodzeniem, czyli metoda jak najbardziej sprawdzona i działająca. Generalnie to możesz stosować się do filmiku, do którego jest link w tej metodzie. Jeżeli chodzi o twoje wątpliwości, to najlepiej na kartę pamięci wrzuć sobie te pliki, a kartę włóż do telefonu, to jest najbardziej pewna metoda, że się uda. Jednak to nie jet najważniejsze w tym wszystkim. Generalnie chodzi o to, zebyś połączył telefon z WiFi, podłączył go kablem do komputera i wykonał to co trzeba w programie RealTerm, jak to zrobisz, to niezbędne pliki możesz nawet pobrać na telefonie z internetu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odnośnie posta #83 - wszystko się zgadza. Oczywiście poradnik opisany jako "metoda 2" służy przygotowaniu się do odblokowania a następnie i tak należy korzystać z instrukcji z dołączonego video.

Starałem się opisać wszytko zrozumiale i krok po kroku. Nazewnictwo jakie stosowałem (pamięć zewnętrzna, urządzenie do odblokowania) może jest zbyt ogólne, ale to dlatego, że procedurę można wykorzystać w różnych urządzeniach (smartfon, tablet, netbox) a pamięci zewnętrzne również odnoszą się do różnorakich (karta micoSD umieszczona w gnieździe smartfona/tabletu, karta SD umieszczona w zewnętrznym czytniku, pendrive a nawet zewnętrzny dysk).

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ponownie. Udało się;))!! Jestem mega zadowolony. Dziękuję za pomoc i wyrozumiałość. Metoda 2 potwierdzona. Moje pytanie. Teraz mogę już robić wszystko ? Widzę,że wyskoczyła mi aktualizacja systemu. Mogę instalować?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

otóż zmagam się z pewnym problemem. Po podłączeniu telefonu, po ustawieniu w programie Portu 3 na którym ma pracować urządzenie pokazuje mi, że urządzenie jest disconnected, palą się 2 zielone diody, zamiast 3 jak na filmiku. Ktoś wie co może być nie tak?

[ATTACH=CONFIG]9005[/ATTACH]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmniejsz wartość bitrate np. na 9600 w oprogramowaniu oraz we właściwościach modemu i spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj próbowałem na drugim i też bez zmian, spróbuję pozmieniać bitrate na drugim komputerze też. Możliwe, że coś z telefonem jeszcze dodatkowego, że nie chce go odczytać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czemu, ale po restarcie komputera nagle wysłało sygnał do telefonu. Mam tylko inny problem. Nie mam tej opcji przy tworzeniu kontaktu: scan business card. Jest to samsung j5, spotkał ktoś się z tym?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta