Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Szewcu72

[M] [6.0.1] SM-G900F Galaxy S5 (G900FOXA1CPB2) MultiCSC

Recommended Posts

Ile by tych aktualizacji nie było to zawsze coś. W tym przypadku jest tylko aktualizacja systemu nie TW. Stąd tak małe zmiany optyczne.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piotrze wiadomo, że priorytetem z punktu widzenia geeka są łatki bezpieczeństwa oraz kwestia wydajności. Niemniej jednak Samsung powinien wziąć pod uwagę że 99 % użytkowników patrzy na wygląd nakładki systemowej. HTC przy aktualizacji systemu podnosi wersję nakładki. Suma summarum zgadzam się z Tobą, że z puntu widzenia systemu liczą się poprawki systemowe, a nie graficzne wodotryski, niemniej jednak aktualizacja powinna przyciągać wyglądem, a zatrzymać funkcjonalnością i bezpieczeństwem. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale samsung od pewnego czasu odchudza TW, mam nadzieję że o tym pamiętacie. Osiągnął pewien pułap funkcjonalności i jest ok. Teraz różnice są tylko przy zakrzywionych i tych z rysikiem. Nie oczekujemy więc dużych zmian. To Google teraz w czystym dodaje to co producenci dodawał w swoich nakładach. Taka kolej losu. ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piotrze, zobacz jak wygląda TW na zwykłej S6, gdzie jest Android L a zobacz jak TW wygląda obecnie na S5 w Android M.

Taka sama historia była z S4 kiedy dostali eLke. Rownież nakładka odbiegała od tej jaką dostała S5 ale teraz S5 została jeszcze gorzej potraktowana. Nawet nie dostaliśmy obsługi motywów, nie wspominając o starych widgetach, czcionkach itp.

Jest to Android 6.0.1 tak pocieszenie dla właścicieli S5 i nic więcej. Dlaczego inni producenci jak aktualizuja starsze modele to potrafia je odświeżyć?

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kolos28 nie oszukujmy się, każdy jest wzrokowcem ;) Na szczęście będą jakieś customy

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To uruchom jeszcze raz fona, ja tego nie mam. Jak nie pomoże to spróbuj sformatować na kompie, a później ponownie na fonie.

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co rozumiesz przez:

czy wystarczy to zrobić jak w wersji 5.0

Na chwilę obecną nie ma roota, bo Android 6.0.1 dla S5 nie został jeszcze oficjalnie wydany.;)

Ale wiem, że Chainfire już nad tym pracuje. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie posiadam tego modelu więc nie testowalem, jednak teoretycznie (proszę sprawdzić, być może również praktycznie ;)) jest możliwość posiadania roota również na tym sofcie. W tym celu należy wykonać downgarde do 5.0, nadać uprawnienia roota i zaktualizować telefon do tej wersji za pomocą Flash Fire

FlashFire - flash stockowych i custom ROM-ów, aktualizacji, backup i przywracanie, wipe [Knox 0x0][beta][root]

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tą metodą jest problem. Dziwne, bo nie wszystkim chce zaskoczyć. Czytałem o tym, dla tego nie chciałem je podać jako skutecznej. :-/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie coś nie chce się odpalić, wgrałem na 5 poszła optymalizacja i wisiał na logo, wykasowałem całkowicie wgrałem i dalej wisi na logo samsunga i się grzeje jak piekarnik heh, peszek widzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwne, bo u mnie się skrócił. Telefon ładuje się dużo szybciej niż na lizaku. Mówię oczywiście o ładowarce 2A.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja używam standardowej, oryginalnej ładowarki z kompletu. Druga dziwna sprawa, to taka ze mam problem z internetem. Na WIFI wszystko działa ok, ale pod 4G już maila nie pobiorę, FB się nie synchronizuje.

Może jeszcze raz wgrać rom?

Edytowane przez sardroid
Nie ma potrzeby cytowania posta nad Twoim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja ładowarka to też ta z zestawu. Wykonaj factory reset w recovery i wgraj jeszcze raz. Coś musiało pójść nie tak, być może stary rom miałeś "zasyfiony".

U mnie nie występują żadne problemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa jak "ta lala", jeszcze lepiej niż na lizaku, odnośnie ładowania to różnie w zależności od ładowarki. Jedno co mnie rajcuje to brak lagów przy włączaniu kontaktów. Już miałem s7 walnąć, ale jednak nie. Przeraża mnie niewymienna bateria.

Dzięki za wrzucenie romu

Edytowane przez brzydki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz poczekać na podpisaną wersję romu... czy to coś przeszkadza w funkcjonalności?;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta