Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Rasta312

Tablet do 500 PLN

Recommended Posts

Dziewczyna zastanawia sie nad kupnem tabletu do 500 zł . Tylko tablet musi miec minim 2 rdzenie , 1GB ramu oraz matryce IPS

myslalem nad modelami . Macie może jakieś doświadczenia z takim przedziałem cenowym i kupnem tabletów ?

1. Ainol Novo 7 Crystal II

2. Ainol Novo 7 Venus

3. hmm jakies rady ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym polował na Nexusa 7.

Wersje 8GB albo refurbished są znacznie tańsze.

Tapatalk - LG Nexus 4 E960

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie bata, nie bawcie się chinczykami jeśli dostanie Nexusa 7 w tej cenie. Mam i sobie chwale.

= MadGalaxy SIII i9300 =

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://shop.asus.pl/shop/pl/pl-PL/Home/1-Produkty/752-Outlet-ASUS/1917-Odnowione-Eee-Pad.aspx

Tutaj były kiedyś wyprzedawane wersje refurbished.

Kiedyś się nie zdecydowałem, a teraz żałuję.

Śledzę stronkę już dłuuugi czas (nie pomylę się jak powiem, że z 1,5 miesiąca) i od tej pory nic się nie zmieniło, cały czas niedostępne.

Do tej pory były dwa rzuty chyba, rozeszły się dość szybko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niby jest okazja ale w sumie teraz czekac nie wiadomo ile to tez nie chce , jestem w kropce bo w sumie to dla dziewczyny tablet nie dla mnie ale nie chce jej jakiegos kitu wcisnac a sam nie mam pojecia co kupic za te pieniadze

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A sami? Tab plus lub ten tab2 3110? Używane te wg mnie lepsze niż ainole. Pamiętam ze byl taki jeden gostek na acp co mial duzo tabletow. On dobrze doradzal w tej kwestii.

P6200 chyba tez się znajdzie

= MadGalaxy SIII i9300 =

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj mam sie spotkać z kolesiem co ma Ainol Novo 7 Crystal II Nowego za 350 zł , cena jest atrakcyjna . a to nie będzie Tablet do grania (bo dla dziewczyny) . Ale tez nie może być jakiś kicz , bo ona jak zwykle pełno widgetów nawali na pulpity , Skype , Net itp . a co do ekranu to Tab 2 7' nie ma z bym pięknego ekranu . dlatego szukamy czegoś z IPS i lepsza rozdzielczością . i Ciągle zastanawiam się czy kupić teraz jakiś czy może poczekać 2-3 tyg (przypływ gotówki i kupić Nexus-a 7 16GB i będzie na dłużej bo nie chce wkopać się wydać 500 zł a po miesiącu sprzedawać go

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość La Chupacabra

Poczekaj i kup Nexusa. Możesz też poszukać Samsungów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupila juz crystal 2 i powiem ze naprawde jestem zaskoczony , wszystko plynnie dziala itp a za nowego dala 350 zl , matryca nie ips ale mva czy jakos tak , nie robi sie zadny negatyw a katy widzenia sa naprawde ok , ja dla siebie na dniach kupie n7 moze zrobie porownanie a teraz mysle nad recenzja tego ainol crystal 2

Wysłane z mojego Novo Crystal 2 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez sardroid

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość HeavyGear

Co Panowie i panie powiecie o modelach overmax (http://www.overmax.pl/pl/). Też mają procesory dwurdzeniowe 1.6GHz, pamięć 1Gb RAM. Fakt kosztują troszkę powyżej 500zł. Ale co sądzicie o tym sprzęcie? Na allegro znalazłem za 469 zł ten 10.1 cala tablet.

Edytowane przez HeavyGear
Krekta z ważną informacją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z tego co ostatnio patrzałek to Overmax-y sa na CPU Rockchip 3066 czyli Cortex A-9 z mali400MP4 , wiec procki i grafiki maja ok , co do matryc do w zależy bo są IPS i są zwykłe zależy o jaki model Ci dokładnie chodzi , ale przypuszczam ze chodzi Ci o model : SteelCore10+ , wygląda ciekawie ten teblecik , Procesor jego to tak jak pisałem Rockchip 3066 z Mali400 4 rdzeniowy , Rozdzielczość 1280 x 800 z matryca IPS to identyczny taki jak w Nexus-ie 7 , a na allegro kosztuje on ponad 700 zł a nie 500 zł , jedynie co jeszcze przemawia na duży plus to bateria a dokładnie jej pojemność która wynosi 6600mAh . Szczerze to sam bym go kupił i zrecenzował jak bym miał taka możliwość ;) Dlatego tez podaj dokładny model jaki Cie interesuje , poszukam trochę informacji na jego temat i coś może doradzę ;)

Edytowane przez Rasta312

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja kupowalem używany za ponad 700 :-) no ale gwarancja trochę dłuższa. Trzeba się tym pocieszac :-)

Brać bo jutro może juz nie być :-)

Polecam nexusa 7, bardzo fajny sprzęt jak ktoś potrzebuje 7 cali.

* wysłane z N7. Pozdrawiam :-)

Edytowane przez flupshak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość HeavyGear

Nie ukrywam że też nosze się z zamiarem zakupu tableta, lecz większość nie ma wszystkich funkcji. A jak ma wszystkie funkcje to kosztuje tyle co obecne smartfony od 1500 do ponad 2000zł. Fakt że dzisiaj człowiek kupując telefon,smartfon czy tablet, patrzy pod względem trwałości i długości działania baterii, wspierania, aktualizacji systemu oraz serwisu. Jak miałem SGS2 to głównie oglądałem filmy i korzystałem z gps, bardziej bawiłem się a teraz jak telefon został uszkodzony w czasie wypadku samochodowego w pracy jakoś odszedłem od smartfonów, mam samsunga C-3350 solid. Bateria trzyma minimum tydzień a i dwa tygodnie nie jest to problemem dla tego telefonu. Ale mając ten telefon chciałbym sobie dokupić tableta, w końcu w domu mam wi-fi i do przeglądania internetu nie musiałbym odpalać PC-ta i przy okazji zaoszczędzić na prądzie. To takie moje refleksje odnośnie tabletów.

Edytowane przez HeavyGear
Dopisanie dodatkowych informacji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dopiszę się do tematu. Potrzebuję małej rady - koleżanka poprosiła mnie o pomoc w wyborze tabletu i chce na niego wydać maksymalnie 500 zł. Z tym, że to 500 zł to już takie maksimum, którego wolałaby uniknąć. Ja posiadam N7 i od początku ją zachęcam, ale woli kupić coś tańszego, bo nigdy nie miała żadnego Androida. Tak więc proszę Was o pomoc.

Z tego, co się orientuję to dobre opinie mają tablety Ainol. Który model byłby najlepszy i czy te urządzenia można obejrzeć w którymś sklepie? Żadnych "wodotrysków" nie potrzebuje. Ważne jedynie, aby tablet miał dużo pamięci, a najlepiej 16 GB + slot na karty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech spróbuje poszukać coś z GoClevera, ja mam zasłużony już model A73 i nie narzekam ;)

Poza tym GoClever to nasz partner, więc w razie potrzeby pomoc też się powinna szybko znaleźć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Niech spróbuje poszukać coś z GoClevera, ja mam zasłużony już model A73 i nie narzekam ;)

Poza tym GoClever to nasz partner, więc w razie potrzeby pomoc też się powinna szybko znaleźć :)

A który konkretnie model byś polecał? Nie za bardzo orientuję się w sprzęcie w tym przedziale cenowym :-/ Podoba mi się ten Ainol Novo 7 VENUS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

.Witam. Przymierzam sie do kupna tabletu i proszę doświadczonych użytkowników o poradę który z poniższych tabletów będzie lepszy. Tablet potrzebny będzie głownie do netu , ale gierkami też nie pogardzę . Bym chciał , aby tablet sie jak najmniej zawieszał i nie działał z opóźnieniem na dotyk.

http://allegro.pl/tablet-ainol-novo-7-crystal-ii-4x1-5ghz-8gb-etui-i3340566844.html

http://allegro.pl/tablet-pentagram-tab-7-5-2x1-5ghz-16gb-ips-wf-hdmi-i3321319325.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybrałbym obecną okazję allegro - http://allegro.pl/tablet-ainol-novo-7-crystal-ii-4x1-5ghz-8gb-etui-i3340566844.html . 4 rdzeniowy procek, RAM'u też nie powinno braknąć, cena bardzo konkurencyjna, powinien odpalić wszystkie nowe gierki. Co do opóźnień w dotyku to już nie ta epoka, teraz nawet low-endy nie mają takich problemów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta