Skocz do zawartości
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Więcej informacji

Ta strona używa cookies!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.Więcej informacji tutaj

Rasta312

Tablet do 500 PLN

Recommended Posts

Ja dodam jeszcze, że koleżanka ostatecznie zdecydowała się dołożyć 99 zł i kupić Galaxy Taba 2 za 599 zł. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, bo "chińczyk to chińczyk" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak się ma ekran ips do lcd w normalnej pracy??? Pentagram widzę , że ma ips a ainol ma lcd.

PS a do galaxy tab brakuje mi ok 200 PLN to juz dużo jak dla mnie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

IPS jaśniejszy, generalnie kolory są żywsze - ekran w moim leciwym P970 (IPS) jest lepszy niż w Galaxy Note 2 (superamoled). Nawet mimo tej różnicy wybrałbym ainola ze względu na bebechy, ekran będzie gorszy, ale tablet lepiej poradzi sobie z bardziej wymagającymi gierkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuje za odpowiedź. A jak mi niezbyt zależy na grach .Tablet ma słuzyc do nternetu a jak do gierek to takich prostych . Zależy mi na szybkości i też ekranie lepszym:) i przede wszystkim na szybkości samego taba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Iceberg
Ja dodam jeszcze, że koleżanka ostatecznie zdecydowała się dołożyć 99 zł i kupić Galaxy Taba 2 za 599 zł. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, bo "chińczyk to chińczyk" ;)

Bardzo dobrze zrobiła, sam zraziłem się do tabletów po tym jak pierwszym z nich w moich rękach był Goclever A73.

Obecnie używam Samsung Galaxy Tab 2 7.0 i trzeba przyznać daję radę. Obiecałem sobie że jeśli kiedyś kupię kolejny tablet to po przygodzie/koszmarze z A73 zakupię tylko sprzęt markowy i się nie zawiodłem. Czasem lepiej poczekać, dozbierać kasę i polować na jakąś promocję(dot. sklepów) niż na chypcika kupic byle co.

Teraz korzystanie dla mnie z tabletu jest czystą przyjemnością czego i wam życzę, nie łakomcie się na byle co, poczekajcie i kupcie to czego oczekujecie, a nie to na co wam aktualnie pozwala pojemność portfela.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście bym polecał zbierać na nexusa 7. Dla mnie rewelacja i zaden samsung mi by nie podszedł.

* wysłane z N7. Pozdrawiam :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to i ja się podepnę pod temat, bo w kwestii tabletów to ciemna masa ze mnie :E

potrzebuję jednego z takimi wymogami:

- 7 cali

- modem 3g

moze przekroczyc nieznacznie 500zł, tylko używane wchodzą w gre

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zajmowałem się recenzjami budżetowców przez kawałek czasu, więc jestem jeszcze na bieżąco :E

Celowałbym w Samsunga Galaxy Tab 2 (P3100) i NavRoad NEXO 3G, ale bardziej w tego Samsunga. Jakbyś chciała, to mogę podrzucić trochę egzotycznych modeli, ale na alledrogo raczej ich nie znajdziesz. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanko :)

Potrzebuje jakiś tablet do 500 zł z 3G

Ktoś coś może podrzucić ;)

Od czasu do czasu gierka, muzyka i internet - szwagier nie ma więcej wymagań.

Z góry dzięki za propozycje

Htc One M8 & Tapatalk

Edytowane przez linar10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

LG G Pad 8.0 LTE

Moja matula wzięła go sobie na przedłużenie umowy w Play, spisuje się świetnie, LTE śmiga aż miło.

Chociaż obawiam się, że w tej cenie, to tylko allegro i używki :/

Edytowane przez Face

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tablet za 500 zł, nie wiem do czego taki sprzęt może się nadawać , chyba tylko do przeglądania sieci.

Ja uważam ze lepiej zainwestować więcej ale korzystać dłużej i być zadowolonym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta